Дієта Ірини Олександрівни Агибалової

Дієта Ірини Олександрівни Агибалової Дієта Ірини Олександрівни Агибалової

Телешоу «Дом-2» постійно пропонує своїм глядачам те якісь продукти, то технології. Нещодавно знайшла популярність система схуднення від найстаршої, 46-річної учасниці телепроекту,

яка в короткі терміни знайшла прекрасну підтягнуту фігуру. Дієта Ірини Олександрівни Агибалової досить проста і, як здається глядачам шоу, результативна.

Ірина Олександрівна Агібалова: дієта

Ірина Олександрівна, за її власними словами, особливої??дієти не дотримується, проте прагне харчуватися тільки здоровою їжею. Однак ця чудова і справедлива фраза розходиться з тим, що насправді входить в дієту Агибалової. Її раціон жінка описала сама:

1-й сніданок . Кава з цукром. 2-й сніданок . Стакан молока, шматок зернового хліба з горішками. Обід . М’ясо на грилі, салат з томатів і огірків з маслом, стакан кока-коли. 1-й перекус . 1 шматочок вафельного шоколадного торта, стакан коли. 2-й перекус . Холодний бутильовану чай. Нічний вечерю . Половинка порції м’яса на грилі, чашка кави з двома шматочками цукру.

Дієта Ірини Агибалової сумарно витягує на 1266 ккал, що є відмінним показником для схуднення. Знижуючи калорійність раціону, дійсно можна знизити вагу, ось тільки зазвичай дієтологи рекомендують робити це за рахунок додавання в раціон корисних продуктів, а не урізання раціону заради шкідливих.

Дієта Ірини Олександрівни Агибалової: а що в результаті?

Уявлення про здорову їжу у Агибалової явно кульгають: якщо вона ставить своєю метою худнути саме на правильному харчуванні, то кола, кава з цукром і шоколадний торт, чай з пляшки і тим більше «нічний вечерю» ніяк не вписуються в цю систему. Виходячи із загальновизнаних канонів правильного харчування, газовані напої і цукор вживати заборонено, солодощі рекомендується їсти в першій половині дня, а закінчувати останній прийом їжі – за 2-3 години до сну. Якщо після «нічного вечері», та ще й такого важкого, чекати 4 години (м’ясо перетравлюється саме стільки), лягати в ліжко можна буде тільки під ранок.

У рамки правильного і корисного харчування з усього запропонованого Іриною Агибалової входить лише меню другого сніданку і частково – обід, якщо прибрати з нього стакан коли і жирне м’ясо, яке можна замінити запеченої яловичиною. Все інше здатне істотно нашкодити організму на всіх рівнях, і навіть якщо і призведе до схуднення, то разом з тим подарує вам масу неприємностей зі здоров’ям.

Дана дієта небезпечна для організму, оскільки через велику кількість швидких вуглеводів постійно скаче рівень цукру в крові, що провокує викид інсуліну і може призвести до ряду захворювань, у тому числі і таких серйозних, як цукровий діабет, виразка шлунка і руйнування зубної емалі. Уникайте застосовувати таку систему харчування!

Як схудла Ірина Агібалова?

У зв’язку з тим, що система харчування, яка найімовірніше сподобається підліткам, абсолютно неспроможна і за короткий час може викликати масу проблем зі здоров’ям, виникає резонне питання: як худне Ірина Агібалова насправді?

Відомо, що Ірина лягала під ніж заради відновлення краси обличчя, і, як виявилося, заради стрункості вона теж не побоялася оперативного втручання.

Багато хто вважав, що жінка просто зробила ліпосакцію або абдомінопластику, а то й обидві операції. Однак як виявилося, операція була всього одна – по «ушиванию» шлунка. Таким чином, допомогла їй в схудненні зовсім не описана нею жахлива дієта, яка здатна нашкодити навіть наймолодшому і здоровому організму, а хірургічне втручання, після якого вона просто не може дозволити собі переїдання та інші радощі обжерливості.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00579 sec