Дієта і здорове харчування – Як позбутися “пивного живота”

Дієта і здорове харчування – Як позбутися “пивного живота” Головне меню Як позбутися “пивного живота”

Коли Ви зустрічаєте чоловіка на вулиці або ще десь, у якого є животик, то з більшою часткою ймовірності, що Ви скажете, що але любитель пива. Навіть у молодості ми думаємо,

що у нас не буде великого живота, але проте, продовжуючи споживати пиво в необмежених кількостях. І років десь до тридцяти-тридцяти п’яти, живіт починає збільшуватися в розмірах. Талія розпливається, з’являються складки, це в основному від споживання пива, так думає багато хто, хоча є ще багато цього причин. Але от питання: як прибрати пивний живіт чоловікові? Цю проблему можна вирішити, для цього всього лише потрібна сила волі і наполегливість у досягненні поставленої мети.

обвисли живіт виходить від жирових відкладень, а також слабкості м’язів черевного преса. Щоб позбутися непотрібного жиру, можна робити масаж, а також електричну стимуляцію, але потрібно обов’язково застосовувати дієту і фізичні вправи. Взагалі-то, немає поняття «пивний живіт».

Є просто великий живіт, який утворився від частого вживання пива та інших висококалорійних продуктів. Так, пиво саме по собі володіє високими калоріями, але і викликає апетит, тому часто у любителів пива живіт такого розміру, що може закрити горизонт. Перш, ніж вирішувати проблему, як прибрати пивний живіт чоловікові, треба подумати, чи потрібно це йому самому. Якщо дійсно є бажання, значить треба починати діяти.

Для початку потрібно відмовитися від споживання пива взагалі або ж вживати мінімальну його кількість. Основа черевної порожнини задає форму живота. Каркас передньої черевної стінки – це м’язи. Все це має здатність розтягуватися. Відбувається це поступово, Ви навіть не помітите, коли живіт почав розтягуватися. Також поступово збільшується кількість внутрішнього жиру, потім починається швидке нарощування підшкірно-жирового шару. Ось тоді-то і постає питання, як прибрати пивний живіт і вирішувати його потрібно оперативно.

Багато чоловіків звертаються до допомоги хірургів для видалення зайвого жиру. Після хірургічного втручання, коли приберуть жир, залишиться зайва шкіра, розтяжки від живота.

Якщо Ви хочете уникнути хірургічного втручання, то все це можна вирішити фізичними вправами. Робіть вправи для м’язів живота скрізь, де Вам зручно. Спочатку буде важкувато, але поступово Ви звикнете і почнете скидатися вагу. Хороше вплив роблять на бічні м’язи живота нахили і повороти тулуба в сторони. Виконуйте дуже поширене вправа «ножиці» ногами. Якщо Ви все будете робити правильно, то помітите напруга м’язів живота. Не поспішайте, виконуйте вправи в повільному ритмі близько двадцяти хвилин, потім збільшуйте кількість вправ. Дуже важливо не лінуватися і виконувати фізичні заняття щодня. Але є втіха, що фізичні вправи дозволяють чоловікам значно швидше скинути вагу і прибрати живіт, ніж жінкам. Така фізіологія чоловічого будови тіла.

Для чоловіків у віці після сорока років необхідно обов’язково боротися з пивним животом всіма засобами: дієтою, фізичними вправами, оперативним втручанням.

речі, лікарі іноді вирішують проблему «пивного живота» ще до операції поступовим зменшенням обсягу живота шляхом затягування його в корсет (бандаж). Бувають випадки, що, коли лікар знімає бандаж, то може порахувати, що оперативне втручання взагалі не потрібно.

Боріться з «пивним животом» всіма засобами і методами. Ви будете впевнені в собі, а також це зміцнить ваше здоров’я і самооцінку.

Зразкові вправи

Встаньте, розставивши ноги, злегка зігніть коліна і витягніть руки перед собою. Руки тримайте на рівні плечей і різко поверніться вправо. Ноги і стегна повинні залишатися нерухомими. Поверніться у вихідне положення і повторіть цей рух в інший бік. Проробіть цю вправу кілька разів, фіксуючи положення тіла в крайній точці. Потім ускладните вправу: додайте сюди згинання правого коліна при повороті направо і лівого при повороті наліво. При цьому постарайтеся зробити максимальний поворот.

Лежачи на спині, зігніть ноги і витягніть руки за головою. Підніміть тулуб, опустивши руки до ступень. Потім схрестіть руки на плечах і поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу кілька разів.

Вправа по втягуванню живота. Його можна виконувати де завгодно, воно дуже ефективно. Необхідно на вдиху втягнути м’язи живота, а на видиху розслабити. Цю вправу потрібно виконувати регулярно по 10 разів підряд 4 рази на день. За 2 тижні, ефект просто приголомшливий, особливо в поєднанні з жорсткою дієтою без алкоголю і солі.

Жінки дуже переживають з приводу обсягу талії, але його досить важко змінити після того, як вже зроблено все можливе за допомогою дієти. Ніякі вправи не змінять її, якщо ваша фігура не витончена спочатку. Але не впадайте у відчай, хороша постава компенсує недоліки фігури. Розпряміть плечі, голову тримайте прямо і підніміть груди. Цим Ви дуже чітко позначили лінію талії і звузите її на кілька сантиметрів.

Багато хто думає, що рідина, яка затримується в організмі, може викликати здуття живота і збільшення ваги, але це не так. Яке б кількість рідини Ви не є випили, нирки виведуть надлишок протягом 12 годин. Зайва вага – це надлишок жиру, а не рідини.

На розмір живота також впливає повітря в кишечнику. Щоб цього не відбувалося, необхідно стежити за здоров’ям кишечника і дотримуватися деяких правил, тільки тоді у Вас буде гарний і плоский живіт.

Під час пережовування їжі намагайтеся якомога менше відкривати рот. Разом з їжею в стравохід потрапляє повітря. Що потрапив повітря сприяє здуття живота і відрижці. Не пийте газовану воду. Бульбашки повітря, які містяться в газованій воді, сприяють здуття живота. Їжте менше продуктів, які можуть викликати газоутворення. До таких належать капуста, квасоля, груша, цитрусові, солодкий перець. Їжте менше солоної їжі. Споживання солоної їжі викликає спрагу, а також затримує воду в організмі. Чи не жуйте жувальну гумку. При цьому в організм надходить багато непотрібного повітря. Їжте регулярно. Киньте палити і вживати алкоголь.

На фігуру великий вплив чинить споживання борошняних виробів. У хлібі міститься велика кількість вуглеводів, які й псують фігуру. До того ж, деякі виробники додають у хліб спеціальний консерванти, які дозволяють хлібу довгий час не черствіти. Ці консерванти дуже згубно впливають на кишечник і викликають нетравлення.

Не відмовляйтеся повністю від хліба. Але якщо Ви хочете мати плоский живіт, краще вживайте сухарики замість хліба, які можна купити або приготувати самим. Сухарики тверді і легкі, тому Ви не зможете з’їсти їх так само багато, як свіжого хліба. Тим самим зменшите споживання зайвих калорій.

Стреси також можуть бути причиною ожиріння. У стресових ситуаціях у людини в організмі виділяється гормон стресу. Цей гормон і викликає почуття голоду. У цій ситуації важко втриматися і не з’їсти що-небудь солоденьке і смачне. Так що намагайтеся уникати стресів, якщо хочете мати плоский живіт

Дієта для позбавлення від пивного живота

В інтернеті багато порад про те, як прибрати пивний живіт, можна навіть знайти комплексні дієти. Але не треба дотримуватися придуманих дієт, головне прибрати з вжитку продукти, які сприяють відкладенню, метеоризму і бродінню в кишечнику.

Потрібно обмежити споживання вуглеводів, які у великій кількості містяться у випічці, макаронних виробах, рисі, хлібі, картоплі. Чи не виключити, але зменшити кількість споживання. Віддавати перевагу більш здорові продукти з тієї ж групи. Наприклад, нешліфований рис, макарони з твердих сортів пшениці, молода картопля, житній хліб і так далі.

Для тих, хто хоче прибрати чоловічий живіт, рекомендується вести облік калорій і споживати калорій стільки, скільки витрачається за день. Такі калькулятори є в мережі інтернет.

Якщо Ви є шанувальником пива і міцних напоїв, знайте: алкоголь порушує мікрофлору кишечника і це часто стає причиною нетравлення, метеоризму, здуття. Обмежте споживання алкоголю і почніть вживати кефір або йогурт.

Спортзал допоможе прибрати живіт

Можна і вдома

Якщо у Вас немає можливості відвідувати спортзал, то хороших результатів можна домогтися і вдома.

Ось кілька моментів.

Усі м’язи при виконанні вправ допомагатимуть навантаженні на м’язи живота. Наприклад, коли ми піднімаємо тіло з положення лежачи в положення сидячи, ноги, м’язи грудей і шиї, і навіть плечі і руки допомагатимуть м’язам живота справлятися із завданням. Спочатку вправ головне виконувати рухи правильно.

Чи не виконуйте поспіль руху на одну і ту ж групу м’язів – отримаєте тільки біль у м’язах, а ефект при цьому знизиться.

Краще зменшити цикл в одному комплексі вправ, але зробити більше підходів, ніж навпаки.

Не забувайте про розминку.

Все це принесе більше користі, якщо до дієти і комплексу вправ додати масаж і відвідини сауни. Ці процедури не тільки поліпшать кровообіг, але і допоможуть вивести токсини, а також приберуть біль у м’язах. Масаж можна робити і самостійно, використовуючи зігріваючі креми, а сауну можна замінити контрастним душем – це також буде дуже ефективним.

  • як зменчти форми живота чоловікам?
  • затягувати живіт
  • чи потріібно затягувати живіт щоб його зменшити
  • як позбутися живота чоловікам
  • як позбутися пивного живота
  • як схуднути від пивного живота
  • як схуднути від пивного живота шо пити
  • як швидко похудати від пивного живота

Comments are closed!

_0.32MB/0.00519 sec