Дієта Галини Вишневської

Дієта Галини Вишневської. Дієта Галини Вишневської.

Дивлячись на Галину Вишневську ніколи не скажеш, що це знаменита оперна співачка, а ще ж вона і педагог і просто красуня. А дивно те, що в професії оперного співака досить рідко зустрічаються стрункі люди. А про те, як їй все ж вдається

зберігати гарні й стрункі форми, ми й поговоримо сьогодні.

З самого дитинства батьки тріщали нам у всі вуха, що суп є треба обов’язково, тоді і сили будуть. Однак у наш час рідко хто з людей зрілого віку дозволяє собі щоденну порцію супу. А ось і даремно. Тут вся справа в консистенції страви. По-перше, рідкі страви набагато краще засвоюються, ніж тверді. А ще рідкі страви набагато більш поживні і набагато краще твердих насичують нас. Тут вся справа у великому обсязі рідкої їжі. Причому всі дієтологи і гастроентерологи вважають, що супова дієта набагато більш безпечна для шлунково-кишкового тракту, ніж дієти, засновані на вживанні в їжу сирих овочів і фруктів.

Дієта Галини Вишневської.

Незважаючи на необмежену дозволене вживання боннського супчика, в дієті Галини Вишневської все не так, вам доведеться контролювати обсяг надходить в організм їжі, будь то супчик або тверда їжа. У цьому питанні Галина Вишневська згодна зі знаменитим висловом Майї Плесецької, що, по суті, потрібно просто менше їсти. Ось саме тому, сідаючи на цю дієту, вам просто доведеться відмовитися від численних перекусів. А ще обов’язково потрібно завести на цей час спеціальну тарілку для супу, обсяг якої не повинен перевищувати того обсягу, який виходить у вас з складених човником власних рук. Тобто, скільки води міститься у ваші руки, складені човником, стільки і має входити у вашу супову тарілку, не більше. Обсяг ваших рук, складених човном, говорить про розмір вашого шлунка. Тому не радимо приймати вам велику кількість окрошки – вона лише розтягне вам шлунок.

А тепер розповімо про сам приготуванні окрошки. Нам потрібно півтора літра одновідсоткового кефіру з пониженим вмістом солі. Кришимо в каструлю свіжу зелень (будь-яку), ретельно розтираємо зелень за допомогою маточки. Вливаємо в каструлю з розтертої зеленню кефір, кладемо туди ж подрібнений свіжий огірок, редиску і двісті грамів курячого м’яса (м’ясо повинно бути білим, без жиру і шкірки). Весь цей суп і є ваша їжа на цілий день. Їсти його потрібно не менше чотирьох разів на день, причому хліба з цим супом вживати не можна.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00487 sec