Дієта фігуристів, меню, рекомендації, відгуки – SlimDown. Ru

Дієта фігуристів, меню, рекомендації, відгуки – SlimDown. Ru Дієта фігуристів

Змагання фігуристів переконують нас – цей вид спорту накладає абсолютно особливі вимоги на раціон харчування. Погодьтеся, фігурист із зайвою вагою навряд чи зможе впоратися зі складними

кульбітами. При цьому і витримати божевільні навантаження без належної підживлення абсолютно неможливо. Давайте дізнаємося, що собою представляє дієта фігуристів, а також з’ясуємо, чи знадобляться її рекомендації загальній масі людей.

Раціон дієти фігуристів

Імениті тренери впевнені – зайва вага у спортсменів виникає не через рясний харчування, а завдяки неправильного розподілу поживних елементів. Наприклад, тренування на витривалість вимагають вживання вуглеводної їжі, а на нарощування м’язів – білкової. А ось інтенсивні заняття з розвитку гнучкості немислимі без рідкого раціону.

Фігурне катання – це свого роду комбінація вищеназваних тренувань. Спортсмени повинні вживати складні вуглеводи. Їх можна отримати з каш, макаронних виробів і фруктів (наприклад, з бананів). Білкова їжа для фігуристів теж вкрай важлива. У раціоні повинні бути присутніми нежирні сорти м’яса, а також риба, молочні продукти і яйця. Даний вид спорту вимагає виконання великої кількості технічної роботи, а стало бути, в меню варто ввести кальцій – він зміцнює кісткову тканину і підсилює провідність нервових імпульсів до м’язів. Цей елемент міститься в горіхах і молочних продуктах.

Величезну роль відіграє режим харчування. Спортсмен повинен приймати їжу за пару годин до тренування і не пізніше, інакше процес травлення забере частину енергії, не дозволяючи розкрити свій потенціал повною мірою. Також вкрай важливо стежити за тим, щоб не було пізніх трапез (вечеряти краще за 2-3 години до сну, щоб їжа встигла перетравитися).

Харчування фігуристів в чому залежить від періоду підготовки, віку, фізичних даних, а також від спрямованості тренувального процесу. Дієта фігуристів, таким чином, завжди складається індивідуально.

Як худнуть знамениті фігуристи?

Далеко не завжди фігуристам вдається утримати баланс і це підштовхує їх до використання різноманітних дієт. Пропонуємо вам дізнатися, як худнуть наші кумири.

Знаменитий олімпійський чемпіон Алек сей Ягудін досить часто вдається до жорсткої яблучної дієті. Спортсмен пропонує нам таке меню:

    Сніданок: терте яблуко, перемішане з 200 мл нежирного йогурту і 1 ст. л. вівсяних пластівців Другий сніданок: велике зелене яблуко Обід: салат з яблук і листового салату, заправлений оливковою олією і злегка розведеним яблучним оцтом Полудник: велике зелене яблуко Вечеря: яблуко, нарізане скибочками і полите лимонним соком, а також шматочок нежирного твердого сиру

При сильному відчутті голоду не забороняється перекусити печеним яблуком.

Крім такої дієти можна практикувати розвантажувальні дні на яблуках (1.5 кг): 2 рази на тиждень, якщо необхідно схуднути або 2 рази на місяць – якщо потрібно просто підтримати вагу на потрібному рівні.

Євген Плющенко воліє харчуватися максимально різноманітно, урізуючи лише величину порцій. А ось призер Олімпійських ігор Ірина Слуцька в екстрених випадках налягає лише на капусту і яблука. Якщо ж їй просто чекають змагання, то Ірина переходить на раціон, що включає пісні каші, а також овочеві та фруктові салати.

Як бачите – фігуристи мало чим відрізняються від нас, простих смертних. Вони також стежать за своїм раціоном і сидять на різноманітних дієтах.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00709 sec