Дієта Евеліни Хромченко

Дієта Евеліни Хромченко. Дієта Евеліни Хромченко.

Евеліна Хромченко про – відома жінка-критик, редактор одного з наймодніших і цікавих жіночих журналів, одна з постійних співведучих програми «Модний вирок», хороша мати і дружина і просто чудова жінка. Вона є гідним прикладом того, як можна добре поєднувати в собі сімейне жінку і успішну ділову леді. Її чоловік, теж є досить успішним власником одного з найвідоміших піар-агенства Москви.

Евеліна виступає за те, щоб кожна жінка почала усвідомлювати, що всі мають свою ціну. Щоб знайти шлях до самої себе, щоб переступити цей внутрішній поріг, щоб почати просуватися до успіху, до гармонії і на щастя одночасно, жінка повинна повірити, що вона дійсно гідна кращого. Перестаньте слухати погані речі, перестаньте спілкуватися з вічно ниючими і завжди чимось незадоволеними людьми, тому що песимістичні настрої заразні. А якщо у вас немає серйозних проблем, то це взагалі чудово – вам потрібно просто багато працювати, тоді все у вас вийде. Адже в нашому житті, як і скрізь – все геніальне просто. Ти вважаєш, що ти товста? Йди радам Майї Плесецької – жери менше! Дотримуючись цю дієту неможливо не схуднути. Хочеш принца на білому коні? Сама себе спочатку полюби і почни цінувати, тоді не тільки принц – полчища принців троє можуть заскочити на табуні до тебе. Не варто морочитися на пошуку істини, потрібно бути набагато простіше і практичніше. А крім того, купи собі нові туфлі.

Евеліна не любить займатися спортом, для неї більш прийнятними способами схуднути є дієта і масаж. До речі, дієти як такої (як ви вже, напевно, встигли зрозуміти) у Евеліни немає, все, що вона робить – це їсть дуже мало і тільки правильні продукти. В якості спорту вона один раз на рік протягом тижня щодня (незгірш двох годин на день) коштує під вітрилом. Вона займається віндсерфінгом. Цього їй цілком вистачає.

Евеліна дотримується саамам (і впевнена, що так повинні чинити й інші), що ні в якому разі не можна розпускатися, завжди потрібно тримати себе у формі, потрібно весь час показувати себе тільки в хорошому стані, особливо потрібно намагатися перед близькими, рідними людьми, адже вони-то якраз найбільше про тебе турбуються, лякаються. А ворогам це тільки на руку. Так що завжди думайте про те, як ви виглядаєте.

Comments are closed!