Дієта Дженніфер Еністон – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал NeoLove. RU

Дієта Дженніфер Еністон – Дієти від знаменитостей – Жіночий журнал NeoLove. RU Дієта Дженніфер Еністон

У свої 40 років Дженніфер Еністон продовжує тримати себе в ідеальній формі. Цьому не завадили навіть життєві негаразди, а саме розлука з Бредом Пітом.

Багато хто після таких ситуацій набирають зайві кілограми, так як стрес і депресії лікують шоколадом та солодощами. Але тільки не Дженніфер Еністон. У чому секрет її успіху?

Основне правило Дженніфер Еністон – постійні фізичні заняття і тренування. Найбільше Дженніфер любить знімати стрес і тримати себе в тонусі за допомогою йоги і кардиотренировок, які нормалізують роботу серця.

Дженніфер не обмежується тільки фізичними навантаженнями. Вона строго стежить за своїм харчуванням. Ми пропонуємо два варіанти схуднення. які використовує Дженніфер.

Перший варіант дієти від Дженніфер Еністон.

Ця дієта грунтується на виключення з раціону продуктів білкового походження . У число заборонених продуктів увійшли також цукор і сіль . Прийом їжі може бути частим, але порція повинна містити невелику кількість їжі. Нижче орієнтовне меню для зниження ваги: ??

Сніданок: каша з вівсянки, яка заварена окропом, полуниця і чашка відвару з трав.

Другий сніданок: хлібець із зернових або підсушений шматок хліба з висівок.

Обід: каша з гречки з грибами, салат із зелені і помідорів, склянку води.

Полудник: цитрусові (грейпфрут або апельсин) фрукти.

Вечеря: запіканка з пісного м’яса, шпинат, чашка зеленого чаю.

Другий варіант дієти від Дженніфер Еністон.

Другий метод схуднення ближче за своїм складом до раціональному харчуванню. У раціон даної дієти включаються молочні продукти з малим відсотком жирності, риба і м’ясо нежирних сортів, масла і рослинна їжа. Повністю виключаються з раціону кави, картопля, алкоголь . манка, рис, хліб хлібобулочні вироби з білого борошна та продукти з хімічними добавками.

Добова калорійність під час дієти по Дженніфер Еністон повинна бути близько 1800 ккал . Прийом їжі протягом дня від 5 до 6 разів з невеликими інтервалами. Можна включати в період дієти перекушування горішками або сухофруктами.

Всі варіанти дієти від Дженніфер Еністон мають обмежений раціон харчування. Як результат – втрата ваги і гарний настрій.

Comments are closed!