Дієта Дюка, відгуки, Je ne sais pas maigrir, Я не знаю, як схуднути :: JV. RU

дієта Дюка, відгуки, Je ne sais pas maigrir, Я не знаю, як схуднути :: JV. RU Дієта Дюка

Плюси дієти від доктора Дюка – швидкий ефект, збалансованість, велика кількість свіжих натуральних продуктів і ситність

Хто перший почав? Автор дієти – модний французький лікар-нутриціолог П’єр

Дюка. Свою систему схуднення Regime Dukan він розробив десять років тому спеціально для тих, хто не здатний скинути вагу і тримати його в нормі. Його книга Je ne sais pas maigrir («Я не знаю, як схуднути») стала міжнародним бестселером.

У чому суть

Дієта ділиться на чотири фази. Перша – «Атака», при якій дозволені тільки білкова їжа (без обмежень), трави, спеції і 2 л негазованої води в день. Друга – «Круїз»: білкові дні потрібно чергувати з днями, коли ви поєднуєте білки і некрохмалисті овочі в необмеженій кількості. Третій етап – «Стабілізація ваги», коли в раціон можна додати картоплю, рис та макарони (два рази на тиждень), два шматки хліба грубого помолу, 40 г сиру, 1 ст. л. оливкової олії та один фрукт (крім бананів, винограду і черешні) в день. Четвертий етап – «Підтримуючий» – раз на тиждень потрібно проводити розвантажувальний день на білкових продуктах. У іншому харчування на цьому етапі обмежується здоровим глуздом: фастфуду та солодощів краще уникати.

Тривалість і результат

Фаза «Атака» триває від двох до десяти днів: чим ви повніше, тим більше часу знадобиться. Дотримуватися фази «Круїз» потрібно до досягнення оптимальної ваги. Фаза «Стабілізація ваги» розраховується так: 10 днів на кожний розтанув кілограм. Припустимо, за дві попередні фази ви схудли на 7 кг, значить, «Стабілізація ваги» повинна тривати 70 днів. Нарешті, фаза «Підтримуюча» – її рекомендується дотримуватися все життя. На етапах активного схуднення в середньому йде 4 кг на місяць.

Як на неї перейти

Зайдіть на сайт www. dukandiet. co. uk. дізнайтеся свій ідеальний вагу і час, за який ви його досягнете. Якщо у вас менше 10 зайвих кілограмів, фаза «Атака» повинна тривати три дні. Від 10 до 20 кг – три-п’ять днів. Від 20 до 30 кг – п’ять-сім днів. Від 30 і більше – п’ять-десять днів.

Доктор Дюкан радить починати свій день з вівсяних висівок – по 1,5-3 столові ложки. Вони дають відчуття ситості, усувають запори і перешкоджають засвоєнню жирів. Для заправки страв використовуйте лимонний сік, цибулю, часник, корнішони, гірчицю, спеції, оцет.

На фазі «Круїз» дозволені всі продукти «Атаки» і на додаток до них сирі і відварені овочі в необмеженій кількості. Крім того, в день можна собі дозволити 30 г сиру і дві-три краплі оливкової олії для заправки. Якщо у вас менше 10 зайвих кілограмів, чергуйте один білковий день з одним днем??«білки + овочі» або три білкових дні поспіль, потім три дні «білки + овочі». Від 10 до 30 зайвих кілограмів і вище – п’ять білкових днів поспіль, потім п’ять днів «білки + овочі».

На етапі «Стабілізація ваги» два рази на тиждень ви можете дозволити собі їсти все, що хочеться, в якому завгодно кількості (два прийоми їжі, наприклад сніданок понеділка і обід четверга). Одна умова: не влаштовувати такі бенкети два дні поспіль. Під час «підтримують» фази один раз на тиждень (краще в четвер) проводите білковий розвантажувальний день (кисломолочні продукти, риба, бобові, м’ясо). Доктор Дюкан також радить аеробні та силові тренування кожен день – хоча б 20 хвилин швидкої ходьби.

На чому зробити упор

Фаза 1: нежирне м’ясо (на пару або грилі, без масла: телятина, баранина), печінка, нирки, телячий або яловичий язик, риба, морепродукти, птиця (крім качки), нежирна шинка, яйця, нежирні молочні продукти, трав’яний чай, спеції.

Фаза 2: продукти фази 1 плюс помідори, огірки, редис, шпинат, спаржа, зелена стручкова квасоля, капуста, селера, гриби, баклажани, кабачки, солодкий перець, часник, соєвий соус, соєвий сир тофу.

Фаза 3: продукти першого етапу, овочі другого етапу, 100 г фруктів, два шматки хліба грубого помолу, 40 г сиру, 200 г рису / картоплі / макаронів / бобових в день.

Фаза 4: всі продукти попередніх етапів без обмежень.

Від чого краще відмовитися

Фастфуд, випічка, солодощі, сири та масло (не більше 40 г сиру і двох-трьох крапель оливкової олії на день починаючи з фази 2), крохмалисті продукти (морква і буряк, картопля, рис, макарони), сіль і гірчиця, дієтична кола, алкоголь.

Скільки разів на день треба їсти

  • високобілкова дієта
  • який день розвантажувальний на етапі круіз

Comments are closed!

_0.31MB/0.01822 sec