Дієта Дюка розрахувати вагу, меню для дієти, рецепти і відгуки користувачів

Дієта Дюка розрахувати вагу, меню для дієти, рецепти і відгуки користувачів. Система збалансованого харчування П’єра Дюка

На сайті ви зможете ознайомитися з методом П’єра Дюка. Незважаючи на всесвітню популярність, цей метод поки ще набирає обертів на території країн СНД.

У методі П’єра Дюка немає нічого складного. Більше не потрібно виснажувати себе всілякими дієтами за типом рисових або кефірних і витрачати час на підрахунок калорій. Кількість людей, що скинули зайву вагу завдяки цій методиці, обчислюється мільйонами, і ви з легкістю можете приєднатися до них.

Принцип дієти Дюка побудований на вживанні білкових продуктів – овочів, риби, м’яса і висівок. Яких-небудь строгих обмежень не існує, девіз системи Дюка: можна їсти скільки хочеш.

Дієта Дюка рейтинг: 77,53 / 100. найбільше голосів – 194 .

Loading. Наш сайт створений для тих, хто хоче позбутися зайвих кілограмів за методикою, запропонованої П’єром Дюканов, у нас ви можете розрахувати вагу для дієти Дюка. Ми зібрали всю інформацію, що стосується цієї чудової дієти Дюка – відгуки, рецепти, меню і постійно поповнюємо її. Тут ви знайдете як опис самої системи П’єра Дюка, так і приклади рецептів, які допомогли людям скинути надлишки ваги, а також зможете прочитати відгуки про дієти Дюка тих, хто вже став володарем стрункої фігури завдяки методу Дюка.

Основним суперником сучасної людини в боротьбі із зайвою вагою є достаток продуктів, більша частина яких генетично модифіковані або містять різні добавки, через які може порушитися обмін речовин. Метод П’єра Дюка побудований на системі живлення наших предків, які були мисливцями і збирачами, завдяки чому в їх раціоні були присутні і овочі, і м’ясні продукти.

Запрошуємо і вас вступити до лав послідовників унікальної системи, розробленої П’єром Дюканов, яка здатна назавжди позбавити вас від зайвих кілограмів.

Дієта Дюка – етапи

Система збалансованого харчування Дюка складається з чотирьох етапів. Точне дотримання меню Дієти Дюка і розпоряджень, даних для кожного етапу, дозволяє не тільки позбутися від надлишків ваги, але і закріпити отриманий результат.

Перший етап носить назву «Атака» і триває кілька днів. На цьому етапі швидка втрата ваги досягається за рахунок вживання продуктів з високим вмістом білків.

Під час другого етапу «Круїз» необхідно чергувати дні, коли вживається чистий білок, з білково-овочевими. Ця фаза сприяє досягненню істинного ваги.

Наступний етап, що носить назву «Консолідація», є етапом збалансованого харчування. Його також називають «випробувальним терміном», оскільки на цьому етапі в ваш раціон будуть поступово повертатися звичні продукти. Тривалість цієї фази дієти залежить від результату другого етапу: за кожен кілограм, скинутий на перших двох етапах, налічується 10 днів. Загальна сума днів складе тривалість «Консолідації».

Останнім етапом буде «Стабілізація». Він досить простий, але, в той же час, дуже важливий, оскільки на цьому етапі необхідно дотримуватися деяких правил і меню дієти, завдяки яким ваш новий вага буде стабілізовано без набору нових кілограмів.

Зверніть увагу:

Метод Дюка базується на вживанні натуральних продуктів, що забезпечує різноманітність у харчуванні. Ця система не обмежить вас за часом або в кількості їжі, і ви зможете слідувати їй навіть під час туристичної поїздки.

До мінусів цього методу варто віднести виникнення дефіциту жирів і можливу нестачу деяких мікроелементів. Однак принцип схуднення по П’єру Дюканов саме й заснований на тому, що брак жирів в харчуванні буде компенсуватися організмом за рахунок використання власних запасів, в результаті чого ви будете позбавлятися від надлишків жирових відкладень.

Перед тим як почати дотримуватися правил дієти, порадьтеся зі своїм лікарем і переконайтеся, що у вас немає ніяких протипоказань. Розрахувати вагу і тривалість дієти П’єра Дюка можна в нашому калькуляторі або на офіційному сайту доктора.

  • дієта дюкана розрахувати вагу
  • дюкан розрахувати вагу
  • розрахувати вагу по дієті дюкана
  • дієта дюкана 2 етап рецепт суп з селерою
  • дієта дюкана розрахунок ваги
  • диета дюкана як розрахувати
  • дюкан розрахувать дієту для себе
  • приклади до офіційних дієт
  • продукти пид час етапу круиз
  • Рецепти по дієті системі -60

Comments are closed!

_0.31MB/0.00746 sec