Дієта Дружби Тетяни Малахової для схуднення

Дієта Дружби Тетяни Малахової для схуднення Дієта Дружби Тетяни Малахової для схуднення

Іноді казки трапляються в реальності. Звичайна людина може прокинутися знаменитим на всю країну. Так було з Тетяною Малахової, інженером-теплоенергетиком. Вона, приймаючи пропозицію Андрія Малахова взяти участь у передачі «Пусть говорят», навіть не уявляла, чим закінчиться перший у її житті виступ на телебаченні.

Популярність простій жінці принесла власна методика схуднення «Будь стрункою». Сьогодні дієта дружби Тетяни Малахової відома кожному, хто ступає на шлях боротьби із зайвою вагою.

Після програми автора теплотехнічної концепції досягнення ідеальних параметрів фігури буквально атакували дзвінками і листами телеглядачі. Охочих схуднути привернуло те, що Тетяна – проста жінка, як кажуть, з народу. Вона не телезірка, з якою працюють персональні тренери, кухарі, дієтологи. Волею долі теплоенергетик стала дієтологом спочатку для себе самої, а потім і для тисяч охочих стати стрункими.

Дієта Дружби Тетяни Малахової – це система харчування, яка працює за принципом спалювання паливного матеріалу в теплотехніці. Тільки паливом виступають калорії, що надходять в організм людини з їжею.

Розробляючи свою методику, автор здійснила спробу поєднати чимала кількість суперечливих дієт в одній і досягла успіху. З безлічі варіантів був обраний самий безпечний для здоров’я і ефективний для боротьби з ненависними кілограмами. Дієта Тетяни Малахової для схуднення – це спосіб життя. Вона передбачає дотримання ряду принципів харчування. Це вибір продуктів, їх поєднання, а також послідовність вживання.

Основні принципи дієти Дружби Тетяни Малахової (функціональне харчування):

випити склянку води після пробудження;

протягом дня випити мінімум 4 склянки води, найбільш ефективно це робити за півгодини до прийому їжі;

ретельно пережовувати все, що ви їсте;

визначити самостійно оптимальну кількість прийомів їжі (обов’язкова умова – їх має бути мінімум 4);

Основний варіант меню дієти Малахової для схуднення Другий варіант меню Третій варіант меню дієти Тетяни Малахової Результати дієти Малахової

Comments are closed!