Дієта доктора Борменталя: меню, відгуки

Дієта доктора Борменталя: меню, відгуки Дієта доктора Борменталя: вважаємо калорії

Чи буде людина худнути, або ж одужувати, залежить всього лише від однієї речі: як буде співвідноситися споживана і витрачається енергія. Відповідно, надлишки калорій завжди будуть відкладатися у вигляді

підшкірного жиру, а при їх дефіциті він буде перетворюватися в енергію і витрачатися на потреби організму. Саме це просте правило лежить в основі дієти доктора Борменталя. Тому основна вимога його методу – рахувати калорії.

Рекламний слоган клініки доктора свідчить, що завдяки його методиці можна схуднути без обмеження улюблених продуктів, без виснажливих тренувань і без шкідливих таблеток. І, як показує практика, це дійсно так. Але на перевірку все виявляється не так просто.

Одним з найважливіших умов нормалізації ваги по доктору Борменталю є психологічний тренінг, спрямований на зниження апетиту, а також спеціальні дихальні техніки. Що стосується раціону, тут кожен може вибирати те, що йому більше до душі. Середньостатистичній людині в день достатньо близько 1200 ккал. Раціон же більшості жінок з низькою фізичною активністю обмежується 1000 ккал. У межах цієї калорійності доктор Борменталь дозволяє їсти все, що ви хочете.

Наприклад, якщо захотілося тістечок, дізнаємося їх енергетичну цінність , вважаємо калорії і їмо стільки, щоб не вийти за рамки денної калорійності. Друга умова даної дієти – це проведення 1-2 розвантажувальних днів щотижня. Вони допомагають підстьобнути процес схуднення і підправлять ситуацію, якщо в якийсь день ви перебрали з калорійністю.

Здавалося б, все просто і зрозуміло, і до того ж можна їсти свою улюблену їжу без докорів совісті, проте не все так райдужно. По-перше, на вашій кухні повинні завжди бути точні ваги й мірні ємності, а також таблиця калорійності продуктів. Все, що ви збираєтеся відправити в рот, має бути зважене, відміряно і пораховано. Тільки так ви зможете вести точний підрахунок калорій, інакше метод не спрацює. По-друге, збалансованість вашого раціону залишиться тільки на вашій совісті. Якщо ви хочете їсти пельмені і закушувати шоколадом, вам цього ніхто не забороняє, однак організм залишається без рослинної клітковини, корисного білка, вітамінів і амінокислот. Третій нюанс дієти доктора Борменталя в тому, що вона практично не робить відмінностей між людиною, ведучим сидячий спосіб життя і фізично активною людиною. Навіть якщо ви конче займаєтеся в спортзалі 3 рази на тиждень, до вашої добової калорійності дозволять додати всього 200 калорій. Чи варто говорити, що для спортсмена це катастрофічно мало. Інтенсивні тренування при мізерному раціоні ведуть до втрати м’язової маси і порушення обмінних процесів.

Проте, методика зниження маси тіла по доктору Борменталю улюблена багатьма, і дійсно приносить плоди. Якщо ви не любитель фізичних навантажень і не готові відмовляти собі у смачненькому, можливо, це дійсно ваша дієта, адже обмеження добової калорійності працює завжди.

Якщо Вам сподобалася стаття? Поділіться їй зі своїми друзями!

Comments are closed!