Дієта доктора Борменталя для схуднення – меню дієти, таблиця калорійності, відгуки

Дієта доктора Борменталя для схуднення – меню дієти, таблиця калорійності, відгуки Меню і таблиця калорійності дієти доктора Борменталя Принцип дії дієти доктора Борменталя

Простота принципів цієї дієти неодмінно звертає на себе увагу. Зниження ваги відбувається за рахунок зменшення калорійності

раціону і виробленню у людини, що худне звички їсти невеликими порціями. Підготовка до дієти займе деякий час. Складання раціону зажадає наявності таблиці калорійності і кухонних ваг. Для початку порахуйте своє щоденне меню, і тоді стане зрозуміло, де потрібна корекція. Як правило, ковбасні вироби замінюють натуральним м’ясом, а смажені і копчені страви, вареними або тушкованими, зменшують споживання цукру і т. д.

Принципово важливо для дієти Борменталя залишити в раціоні тваринні жири і білки (пісний сир, різні сорти м’яса, яєчний білок) і їсти їх кожен день. Ні в якому разі не допускається голодування. Регулярне, мінімум, чотириразове харчування, тривалістю понад 15 хвилин. Рекомендується збільшити споживання фруктів і овочів. раз на тиждень влаштовувати розвантажувальні дні з застосуванням кефіру або води. Дієта хороша відсутністю строгих обмежень у виборі продуктів, забороняється тільки алкоголь і газовані напої.

Активні заняття спортом рекомендується припинити. Вони послужать великим навантаженням на організм з низькокалорійним раціоном. Краще пройти оздоровчий масаж. включити в режим дня звичайну ходьбу, спокійне плавання в басейні. Даний метод схуднення протипоказаний для вагітних. годуючих мам, особам, які не досягли 18 річного віку і тим, кому за 60, людям з хронічними захворюваннями і розладами психіки.

Система харчування за методикою доктора Борменталя працює з будь-якою вагою. Його щоденний контроль – один з принципів дієти. Зважування допомагає досягти результату і утримати його. Якщо через 14 днів не спостерігається відчутних зрушень, то потрібне зменшення раціону на 100ккал. Якщо результат отриманий, то приступайте до етапу закріплення ваги, повільно збільшуйте добову норму, поки не зрозумієте, скільки калорій підтримують стабільну вагу. Тривалість дієти і норму калорій допоможе визначити дієтолог, враховуючи індивідуальні фактори.

Психологічний настрій – важливий принцип дієти доктора Борменталя. Душевна дисгармонія може бути причиною зайвої ваги і підлягає усуненню. Перед початком дієти важливо усвідомити, що їжа – це не єдине джерело задоволення. Тому фахівці визначають психологічну причину переїдання, усувають ризик виникнення стресових ситуацій, допомагають осмислити необхідність нормалізації ваги. В особливих випадках допомога психолога рекомендується протягом усього терміну дієти, від місяця і більше.

Меню дієти доктора Борменталя

Складання меню для застосування дієти доктора Борменталя передбачає індивідуальний підхід. У ньому враховується вік, стать, рід занять, фізичні навантаження, регіон проживання і тільки тоді визначається головне – кількість калорій достатню для зниження ваги. Також знадобиться таблиця калорійності, ваги кухонні і підлогові. Дозволяється їсти все, якщо це не перевищує вашу добову норму по калоріях. Кваліфікований дієтолог допоможе скласти індивідуальний варіант меню.

Обов’язково ведіть щоденник харчування з записами ваги і калорійністю порцій. Верхня добова норма 1200ккал у жінок і 1400ккал у чоловіків. Таблиця калорійності допоможе в розрахунках порцій, а підлогові ваги покажуть динаміку дієти при щоденному зважуванні. Проміжок між їжею повинен коливатися від 2,5 годин до 4,5 годин. У вас має бути чітке розходження між голодом і апетитом. Харчуйтеся ситого і натуральною їжею, тоді маленька порція зможе наситити організм.

Живлення здійснюється регулярно – чотири рази і більше. Обов’язковий сніданок через 30 хвилин після пробудження. Розподіл раціону: 30% – сніданок, 20% – другий сніданок, 40% – обід, 10% – вечеря. Останній прийом їжі за 4 години до сну. У кожну трапезу включайте білок у вигляді м’яса, сиру, квасолі і риби. Тваринний білок у кількості 50г в день, підтримає ваш імунітет, збереже еластичність шкіри і тонус м’язів. Не виключайте з меню гарячу їжу, вона продовжує відчуття ситості.

Складіть меню за своїм смаком і харчуйтеся із задоволенням. Кожний прийом їжі в ідеальному варіанті повинен містити чотири смаки: гіркий, солодкий, солоний, кислий. Перевагу віддавайте вуглеводам з легкої засвоюваністю, а якщо не можете без цукерок і тістечок, то включайте їх в сніданок або обід. Робіть наголос на овочеві та фруктові страви. Якщо захотілося гострого, солоного або жирного, допускається з’їсти маленький шматочок, але врахувати його в списку з’їдених калорій.

Обов’язкова умова дієти – вживання протягом дня чистої води. Її кількість має становити не менше півтора літрів. Інші напої (чай, соки, кава і т. д.) не включаються до цього обсягу. Профілактикою запорів буде один стакан води, випитий перед їжею, а так само ложка живого рослинного масла натщесерце. У цьому випадку калорійність масла не входить до раціону. На час дієти вводиться заборона на всі алкогольні і газовані напої.

Таблиця калорійності дієти Борменталя

Калорії – в сучасному світі, це слово знає кожен. Кількість калорій пишеться на всіх упаковках продуктів і це не викликає подиву, але не всі розбираються в призначенні таких написів. Який сенс ховається за цим словом? Тепло – так перекладається з давньогрецької мови слово калорія. Відразу стає зрозуміло, їжа дає нам тепло (енергію). При переробці організмом їжі, виникає енергія – такий сенс харчування.

Зниження ваги починається тоді, коли досягається баланс між споживаною і витраченої енергією. Простіше кажучи, хочеш менше важити, менше їси і більше рухайся. Система харчування доктора Борменталя заснована на підрахунку споживаних калорій. Дієтологи вважають, що при звичайному режимі і стані людині необхідно одержувати від 2500ккал до 5000ккал на день. Природно для зниження ваги потрібно зменшення калорійності їжі.

Запланували привести себе у форму? Можна звернутися до дієтолога, він врахує всі ваші особливості і визначить норму калорій. Якщо проявляєте самостійність, то пам’ятайте, що знижувати калорійність споживаної їжі на добу, нижче 1200ккал не рекомендується. Наступний етап – складання меню. Тут буде потрібно таблиця калорійності продуктів. Підрахунок проводиться простим методом. Наприклад, сніданок: в процесі приготування зважуються обрані продукти, в таблиці уточнюється їх калорійність і підсумовується.

Фахівці радять, з безлічі таблиць вибрати одну і використовувати тільки нею. Розробники дієти доктора Борменталя створили найповнішу таблицю калорійності, вона включає традиційні та екзотичні продукти. Крім калорійності, таблиця містить дані про кількість вуглеводів, білків і жирів. Це цінна інформація для складання збалансованого раціону харчування, де потрібно враховувати, як правильно поєднувати корисні речовини в стравах.

Білки – перетворюються на амінокислоти, які використовуються для виробництва нових клітин і білків. Надлишок білка відкладається в печінці і загрожує інтоксикацією організму. Вуглеводи, крім клітковини, при переробці стають глюкозою. Її надлишок також накопичує печінку і м’язи. Клітковина не засвоюється організмом, але змушує працювати шлунок і підтримує чистоту кишечника від забруднення шлаками. Жири також важливі, але в малих порціях. Від їх надлишку страждає печінка. а потім вони псують стегна і талію.

М’ясні продукти

  • дієта докторів відгуки
  • щоденне меню для схуднення
  • Добове меню для зменшення ваги
  • Добове меню скласти
  • таблиця калорійності
  • яєчний білок пісний чи ні

Comments are closed!