Дієта для зубів Причини руйнування емалі Вплив цитрусових Харчування

Дієта для зубів Причини руйнування емалі Вплив цитрусових Харчування Дієта для зубів: захищаємо емаль. Продукти корисні для ясен.

Зміст:

Для захисту поверхні зубів і невидимої частини зубів під яснами, від руйнівного впливу зовнішніх факторів на емаль надає правильне харчування. Якщо ми будемо берегти міцність емалі, то рідше

будемо відвідувати стоматологів. Для цього потрібно запам’ятати, що руйнує поверхню емалі кислота, яка утворюється від взаємодії слини з бактеріями ротової порожнини, а вони швидко утворюються на залишках їжі, застрягла між зубів. У ротовій порожнині утворюється кисле середовище, яка не лише руйнує зубну емаль, викликає карієс і поступово руйнує весь зуб. Чим старша людина, тим тонше шар емалі, і кислота швидше руйнує її. Частіше виникає передумова до виникнення захворювань ротової порожнини. Часто це пародонтоз, появі зубного каменю і хвороба всіх людей – каріозні процеси.

Виявляється, нашим зубкам корисна їжа, яка б зміцнювала поверхню зубної емалі і самі ясна, це зовсім не щадна їжа у вигляді кашок на молоці або свіжі булочки, які пропонують стареньким. Така їжа принесе тільки шкоду, а необхідна – тверда їжа, яка буде замінювати і масаж і очищення від залишків їжі. Дієта Едіти П’єхи включає в себе всі потрібні продукти для харчування зубів.

Стоматологи помітили, рідко, хто замислюється про харчування, яке сприяло підтримці здоров’я порожнини рота. У нашій статті піде мова про те, як не нашкодити здоров’ю зубів неправильним харчуванням, а захистити їх від виникнення неправильної кислотності в роті.

Дієта для зубів – Причини руйнування зубної емалі:

Насамперед, не можна одночасно їсти холодну і гарячу їжу. Тим, хто любить контрастну їжу, гарантується швидке утворення тріщин на емалі зуба, що її послаблює. Тому задумайтеся, чи варто пити каву з морозивом, або пити гарячий чай на морозі, намагаючись зігрітися. Однак, і самі по собі, надмірно гарячі або холодні напої, однаково шкідливі поверхні зуба.

Дієта для зубів – відмова від солодощів і цукру.

Факт цукор шкодить зубній емалі. Він шкідливий не тільки під час розсмоктування цукерок, таких як іриски, карамельки, які знаходяться довго в роті, а й пари цукру, під час виготовлення цукерок, теж руйнують зубну емаль, і це знайомо всім хто працює на цукеркових фабриках. Тому подовше не давайте дітям цукерки, замінюючи їх фруктовими соками, в яких досить міститься цукрів або солодкими фруктами. Хоча реклама стверджує, що в невеликій кількості, шоколад надасть корисну дію на нашу емаль і навіть зміцнить її.

Дієта для зубів – Вплив цитрусових.

Хоча без цитрусових не можна обійтися, слід пам’ятати, що сік цих приємних фруктів надає руйнівну дію на емаль. Такий же вплив надають лимонади і газовані коктейлі, або просто чай з часточкою лимона, що б знешкодити від зайвої агресивного середовища, після вживання цих продуктів, не забудьте прополоскати рот, це позбавить вас від непотрібних наслідків і витрат на лікування зубів . Дієта від Ірини Понаровской теж немає цитрусових, а тільки овочеві салати і пісні каші. Тому цитрусова дієта повинна бути обмежена декількома днями.

Дієта для зубів – Харчування корисними продуктами.

Скрізь чуємо про ці речовини, найнеобхідніших для зубів, кальцій і фтор. Запам’ятайте найбільшу кількість кальцію, який корисний зубам в молочних продуктах: Парне молоко, сир і кефір. Далі за вмістом кальцію стоять – в’ялена риба, морепродукти, сухофрукти.

Особливо вагітним жінкам, щоб попередити руйнування зубів, пропонують включити в раціон сир з сушеними сливами, родзинками і курагою.

Зміцнює зуби просто сирі овочі і фрукти, особливо – буряк, морквина, груші та яблука. Пережовуючи такі продукти, багаті на клітковину, відбувається очищення зубів від залишків застрягла між зубів їжі, замість зубної щітки. А якщо іноді гризти сиру картоплю, який крім усіх корисностей, багатий на просто необхідні для зміцнення зубів вітаміни А і Е, групи В. Водна дієта включає в себе овочі та фрукти, чисту воду, так що теж підходить для зубів.

Нехай увійде в звичку після кожного прийому їжі, з’їдати по шматочку редиски, огірочка або яблука, вони просто очистять зубну емаль. А такі продукти як цитрусові або банани, ні в якому разі вживати після основного прийому їжі категорично не можна. Адже в них багато кислот і цукру, принаймні, після їх вживання прополоскати рот, прочистити між зубами ниткою або почистити зуби щіткою.

Таке ж очищаючу дію для зубної емалі надає сир. Заїдаючи після їжі, шматочком твердого сиру, це принесе тільки користь. Дієта білкова не надто корисна для ясен і зубів, зате можна промальовувати рельєф.

Найкращим засобом боротьби з карієсом, показала себе петрушка . поставляє зубної емалі лекгоусваіваемий кальцій. До того ж всього одна гілочка петрушки прекрасно усуває від неприємного запаху з рота, що викликається бактеріями.

На сьогодні стоматологи творять чудеса, легко змінюють колір зубної емалі, рятують сильно зруйновані зуби, замінюють вирвані зуби імплантатами, коректують форму і розташування зубного ряду, і т. д. Але рідко хто з радістю відвідує кабінет стоматологів, навіть вельми сучасних. Ще одна причина, перед відвідуванням таких фахівців, варто подумати про фінансову сторону, адже ціни за послуги не передбачувані. Тому саме розсудливе в наш час, не забувати про профілактику зубних хвороб, адже це актуально. Правильних догляд за порожниною рота зовсім не складна процедура, дозволить зберегти зуби міцними і здоровими і відкласти неприємні втручання улюблених стоматологів, для імплантації та протезування.

  • гарячі напої і зуби
  • Корисні продукти та їх дія
  • корисна їжа для зубів
  • Цитрусовi пiсля їжі
  • цукерок шкодить під час дієти
  • чи впливає сира картопля на зуби
  • що потрібно їсти аби зміцнилася зубна емаль у дітей
  • яка їжа корисна для зубів

Comments are closed!