Дієта для зменшення стегон | Notemedical

Дієта для зменшення стегон | Notemedical Дієта для зменшення стегон

Основна мета дієти для стегон полягає в тому, що б саме з цих місць, прибрати зайвий жир. Адже навіть сама струнка і витончена жінка стикається з даною проблемою в області сідниць і стегон. Не секрет, що ці частини найбільш

важкодоступні для схуднення. Слід враховувати що жінки більш схильні до ожиріння, ніж чоловіки. Це пов’язано з тим що їх жирова тканина інтенсивно стимулюється гормоном естроген, який в свою чергу підживлює жирові клітини всіх проблемних зон.

Дієта для схуднення стегон полягає в тому, що з щоденного харчування виключаються всі жири, і здійснюється перехід на здорову їжу. Безсумнівним плюсом даної дієти, крім схуднення, є те, що обмін речовин не порушується і не змінюється.

Схема харчування під час дієти для стегон.

З раціону необхідно виключити каву, спиртне і жирну їжу (піца, жирне м’ясо, шоколад, чіпси, борошняне, сметана, вершкове масло, цукор і т. д.). Фрукти вітаються в будь-якому вигляді (як сирі так і сушені). По можливості необхідно з’їдати половину дині або кавуна .

Дозволені продукти-пісне масло, хліб грубого помолу, рис, морепродукти, овочі, фрукти, горох, злаки, боби . У перебігу дня можна вживати не більше 25грамм білків.

Зразок меню дієти для стегон

1.150гр. риби (необхідно приготувати на грилі), велика порція овочевого салату, варена картоплина.

2. 2 ст. ложки кукурудзяних зерен, два біфштекси з помідорами (його так само потрібно добре просмажити на грилі)

3.60гр. несладкіх пластівців, 1 дієтичний йогурт.

Зразок меню дієти для стегон № 2

Для зменшення стегон існує ще одна дієта, яка не тільки прибере зайвий жир зі стегон, але і зробить їх підтягнутими і пружними.

Схема живлення при дієті для стегон № 2

У перебігу дня потрібно випивати не менше 8 склянок негазованої мінеральної води. У даній дієті необхідно відмовлятися не тільки від перерахованих вище продуктів, а й від чаю. Протягом 2 тижнів необхідно дотримуватися суворої системи живлення.

Під час дотримання дієти хорошим доповненням для схуднення стегон будуть фізичні вправи. Більш ефективні для схуднення в області стегон будуть: швидка ходьба, біг, присідання і стрибки, скакалка, ковзани, плавання . аеробіка і танці.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00757 sec