Дієта для живота і стегон, як прибрати жир з живота і стегон, дієта для живота і ніг – MissFit .. Ru

Дієта для живота і стегон, як прибрати жир з живота і стегон, дієта для живота і ніг – MissFit.. Ru Дієта для живота і стегон Як прибрати жир з живота і стегон

Дієта для живота і стегон передбачає помірний прийом їжі, з переважанням в раціоні повільно засвоюваних вуглеводів і білків. Не можна вживати хлібобулочні вироби, що містять цукор продукти, копченості, вершкове масло, а також смажені продукти і страви, відмовтеся від їх досаліванія. Що можливо – їсте сирим, варіть або готуєте на пару. Останній метод краще. Отже, приблизний раціон на 2 дні. Але 2 днів для схуднення не вистачить, врахуйте.

1 день

Обід. 200 грамів гречаної каші.

Полудник. Стакан кефіру, ряжанки чи класичного (не солодкий) йогурту.

Вечеря. Овочеве рагу і шматочок відвареної курячої грудки.

2 день

Сніданок. 3 варених перепелиних яйця і хлібець.

Ланч. Чи не солодкий йогурт.

Обід. 200 грамів вівсяної каші.

Полудник. Фруктовий салат.

Вечеря. Запечена в духовці риба з овочами.

Запам’ятайте також наступні правила, при виконанні яких дієта для живота і ніг буде ефективна і безпечна.

1. Рідини пийте не менше 1,5-2 літрів на день.

2. За 15 хвилин до прийому їжі випивайте по 200 грамів води.

3. 1 прийом їжі за вагою не повинен перевищувати 200 грамів.

4. Харчуватися потрібно саме 5 разів на день.

5. Хліб замінюємо хлібцями, причому в мінімальних кількостях.

Таким чином, ви помітите позитивну динаміку вже через 4-7 днів подібного харчування. Але якщо ви задумалися про те, як прибрати жир з живота і стегон і придбати модельні параметри, швидше за все, знадобиться більш тривала дієта. Але вага після деякого зниження встає на одному місці, перестає зменшуватися. І тоді потрібно обов’язково вводити фізичні навантаження, причому на ті частини тіла, які більш всіх інших мають потребу в схудненні.

Отже, вправи.

Раз ми хочемо прибрати живіт, значить доведеться виконувати вправи на прес. Найпопулярніші і ефективні.

1. Скручування. Ляжте на підлогу, руки за голову. Ноги зігнуті в колінах. Стопи повинні бути зафіксовані на підлозі (не рухатися при виконання вправи). Піднімайте корпус тіла вгору, стежте щоб лопатки відривалися від підлоги.

2. Лежачи на спині, руки за головою, піднімайте разом випрямлені ноги вгору. При виконанні вправи ви повинні відчувати м’язи преса (таким чином можна визначити найбільш ефективний кут підняття ніг). Дієта для живота без навантаження на прес ніколи не дасть такий хороший результат.

3. Повторюємо вправу 1, але тільки видозмінене. Руки лежать уздовж тіла і при підйомі корпусу одна витягнута рука тягнеться до протилежного коліна.

Для стегон, сідниць, і ніг вправи інші.

1. Встаньте на карачки. Виконуйте підняття ноги, злегка зігнутою в коліні. Підняття однієї ноги 10-20 разів, і те ж саме іншою.

2. Повторюємо те ж саме, тільки ноги по черзі піднімаються в сторону.

3. Положення стоячи. Дотримуючись однією або двома руками за опору спереду, виконуйте підйом прямий ноги назад. При цьому намагайтеся стискати сідниці. Повторювати на початковому етапі достатньо 20-30 разів для кожної ноги.

4. Присідання. Дуже важливо, щоб при присіданні навантаження доводиться не на коліна, а на сідниці. Для цього потрібно при виконанні вправи виставляти таз подалі тому.

З такою щоденною зарядкою дієта для живота і талії дуже швидко принесе плоди.

  • прибрати жир живота і стегон

Comments are closed!