Дієта для живота і ніг

Дієта для живота і ніг Дієта для живота і ніг

Досить коротка дієта для живота і ніг чудово підійде для жінок і дівчат, які прагнуть привести своє тіло в відмінну форму. Причому, прагне зробити це в рекордно короткі терміни.

Кожна жінка хоче

бути красивою і привабливою, навіть якщо природа нагородила її досить великої комплекцією. Звичайно, можна скорегувати свою фігуру за допомогою пластичної хірургії. Однак далеко не всі на це зможуть зважитися. Саме тому існує дієта для живота і ніг .

Подібних дієт існує безліч. Вони допоможуть назавжди забути про жирових відкладеннях в районі живота і ніг. Ці зони найбільш проблемні, тому що там розташовано скупчення жирових клітин, здатних до збільшення в своїх розмірах.

Розглянемо найбільш відповідну дієту для живота і ніг .

Головний принцип в цій дієті полягає в тому, що необхідно скоротити споживання білкової їжі. Не більше 35 грамів на добу. Для жінок з типом фігури «груша» це ідеальний варіант боротьби з ненависними зайвими сантиметрами і кілограмами.

Абсолютно виключіть з раціону всю шкідливу і жирну їжу. Це – борошняні вироби, солодощі, сметана, жирні молочні продукти, домашній жирний сир, вершкове масло і маргарин. Фаст фуд і їжа з додавання консервантів теж під забороною.

Щоб процес схуднення за допомогою дієти для живота і ніг відбувався швидше, додайте в раціон харчування фрукти, цілісно зерновий чорний хліб, злакові продукт8, боби, нежирне м’ясо.

Поєднуйте таке харчування з аеробними вправами. Це дозволить домогтися кращих результатів. Займайтеся бігом, швидкою ходьбою, стрибками на скакалках та ін

Намагайтеся не сильно обмежувати себе в харчуванні. Бажано, щоб харчування було в межах 1200 -1400 калорій на добу. Таким чином. Ви зможете схуднути без шкоди для здоров’я. Бажано пити багато чистої води. Це простимулює травний процес, прискорить обмін речовин і виведе шлаки з організму.

Зразок меню:

Перший прийом їжі:

– Кефір або йогурт мінімальної жирності, трохи цільно зернового хліба з салатом з томатів. Можна додати будь несолодкий фрукт.

Comments are closed!