Дієта для жінок після 40 | Ефективні дієти

Дієта для жінок після 40 | Ефективні дієти Дієта для жінок після 40

Опублікував 12.06.2013 | Автор Ольга Монастирева

Відомо, що у віці «за сорок» жінці для підтримки своєї ваги в нормі вже не так безпечно використовувати звичайну дієту або голодування. Це може негативно вплинути на самопочуття і зовнішній вигляд, оскільки в цей період,

в організмі кожної жінки відбувається гормональна перебудова. Незважаючи на це, жінки в будь-якому віці хочуть бути і залишатися активними, молодими, привабливими і зберегти цей стан як можна довше. Для вирішення цієї проблеми існують особливі «вікові» дієти для жінок після 40, або, краще сказати, рекомендації по харчуванню. Причому на кожен десятирічний період віку жінки діють свої відмітні особливості.

Дієта для жінок по віках

1. Від 40 – 50 років. У даний період організм жінки накопичує багато води, від надлишку якої варто позбутися якнайшвидше. У цьому може допомогти рис, здатний відмінно виводити рідину. Візьміть 250 гр. рису і розділіть його на 3 частини, дві з них з’єднайте з білковими продуктами.

На сніданок з’їжте рис зі склянкою нежирного йогурту і одну чайну ложечку меду. На обід – відварений рис, нежирне куряче м’ясо або 150 гр. риби. Між ними перекусите 150 гр. сиру або фруктом. Для усунення відчуття голоду можна споживати соєві продукти, в них є речовини, схожі з гормонами.

2. Від 50 – 60 років. Організм жінки в п’ятдесят років вимагає в три рази менше енергії, ніж двадцятирічний. Тому вам необхідні ензими, які в надлишку присутні в папайе і ананасах.

Отже, на сніданок ласуємо кружечком папайї або ананаса і 150 гр. сиру (нежирного). На обід – половиною папайї або ананаса, додайте 100 гр. відвареного, бажано нежирного, м’яса, птиці, відвареної риби або крабів, а на вечерю – знову кружечок ананаса і невеликий шматок житнього або висівкового хліба і нежирний сир.

Така дієта дозволить дня через два позбавитися від двох кілограмів зайвої ваги. Доповніть свій раціон ківі, артишоками і яблучним оцтом і займіться… танцями, які дозволяють спалити до 400 ккал за годину.

3. Від 60 і старше. М’язова маса жіночого організму в цьому віці становить лише 15% від всієї маси тіла, тому строго протипоказані будь швидкі дієти, оскільки вони тільки сильно скоротять в м’язовій тканині кількість білка. Тому дотримуємося наступної системи харчування.

На сніданок, їмо бутерброд, замість масла візьміть ложку нежирного сиру дієтичного. На обід, приготуйте 200 гр. яловичини і 70 гр. червоної квасолі. Під час полудня можна побалувати себе шматочком фруктового пирога. На вечерю дозвольте собі – невеликий шматок вареної шинки і сир з жирністю не більше 30% ..

У довершення всього, не залежно від віку, для підтримки обміну речовин і травлення в здоровій нормі, за день випивайте не менше 2 літрів чистої негазованої води.

Дотримуючись подібні «вікові» дієти, може легко позбутися за місяць від пари зайвих кілограмів – це оптимальний режим для вашого віку, до того ж він забезпечить тривалий ефект схуднення. Крім цього – вживайте більше фруктів і овочів, і не нехтуйте легкої щоденної гімнастикою. Тоді чергова ювілейна дата не викличе у вас ніяких негативних емоцій, а тільки радість і задоволення собою!

  • як позбавитися від 25 кг зайвої ваги у віці 50 років

Comments are closed!

_0.31MB/0.01335 sec