Дієта для здоров’я очей – Портал «Домашній»

Дієта для здоров’я очей – Портал «Домашній» Дієта для здоров’я очей

14 квітня 2012

Поліпшити зір можна за допомогою натуральних продуктів.

За статистикою, у кожної третьої людини, який активно користується комп’ютером. з часом погіршується зір. А чи знаєте

ви, що поліпшити зір можна без ліків, за допомогою «правильних» продуктів?

Спеціально підібране харчування для зору допоможе позбутися від окулярів і контактних лінз і повернути очам колишню пильність.

Що потрібно нашим очам?

Наукові дослідження довели, що чорниця сприяє оновленню сітківки очей. Ті, хто вживає чорницю регулярно, запевняють, що ця ягода знімає втому очей, збільшує гостроту зору, зменшує короткозорість. Ці властивості чорниці обумовлені наявністю в ній антиоксидантів. Вони надають стійкий захист, сприяють чіткості зору в темряві, поліпшуючи стан клітинних мембран, відновлюють порушену мікроциркуляцію при захворюваннях очей. Коли до ягідного сезону далеко, на допомогу прийдуть заморожені ягоди чорниці. на думку дієтологів, в мороженої ягоді зберігаються всі корисні властивості.

Відомо також, що якщо приймати чорницю в комплексі з вітамінами А, Е і С, то ефект наступить швидше. Вітамін А. наприклад, не тільки допомагає відновити гостроту зору, але і усуває сухість шкіри. Вітамін А, після чорниці, визнаний одним з головних вітамінів для зору. Головні джерела вітаміну А – печінка тріски . вершкове масло . яйця . гречка . риб’ячий жир . Вітамін А міститься також у всіх фруктах і овочах червоно-оранжевого кольору. У першу чергу це, звичайно, морква . червоний перець . обліпиха . помідори оранжевого і жовтого кольору . а також цитрусові апельсини . лимони . грейпфрути .

Для здорового стану очей також необхідні вітаміни С і Е, жирні кислоти Омега-3, цинк і калій. Калій і цинк покращують кровопостачання органів зору. Цих мікроелементів багато в яблуках . яблучному оцті . журавлині . петрушці . сухофруктах . Омега-3, міститься в рибі . льоні і волоських горіхах . Ця корисна жирна кислота зміцнює стінки клітин очей та очного нерва, виводить зайву рідину, нормалізує очний тиск.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00574 sec