Дієта для збільшення зростання

Дієта для збільшення зростання Дієта для збільшення зростання

Правильна дієта – серйозна заявка на збільшення зростання. Якими б наполегливими ваші тренування не були, без збалансованого раціону вони не принесуть жодного результату. Голодувати нам ні в якому

разі не доведеться, необхідно лише дотримуватися певних правил. Отже, представляю вашій увазі дієту для збільшення зростання!

Сніданок Обід

Обід, як і будь-який прийом їжі, бажано робити різноманітним кожен день. Можна готувати: – М’ясні продукти. Найкраще їсти варене м’ясо – яловичину, свинину, біле куряче м’ясо, яке містить у собі чимало білка. – Молоко і молочні продукти. Є багатий вибір від свіжого молока до сиру і кефіру. Крім смакових і поживних якостей молоко багате кальцієм, необхідним для росту кісток. – Риба. Як і м’ясо, краще варена. – Побільше фруктів і овочів. Їх краще не готувати, а їсти сирими. – Хліб з цільного зерна. – Ніякого алкоголю, чіпсів, сухариків та інших шкідливих продуктів.

Вечеря

Ні в якому разі не можна лягати спати з почуттям голоду, адже організм росте уві сні і потребує поживних речовинах, в будівельному матеріалі, з якого будуть виготовлятися дорогоцінні сантиметри зросту. А для цього йому потрібні поживні речовини. І знову можна приготувати: – Молоко і молочні продукти. – Варені яйця. – Каші. – Свіжі фрукти та овочі. Як додаток до гарної їжі можна приймати вітамінно-мінеральні комплекси. У першу чергу, нам потрібен кальцій, так як він сприяє зростанню кісток. На день потрібно випивати досить велику кількість води і, бажано, натурального соку. Зрозуміло, не потрібно їсти на обід відразу і м’ясо, і кашу, і молоко, і два кілограми овочів. Просто чергуйте продукти і пам’ятайте – ніякого почуття голоду! Треба їсти досхочу і в розрахунку на те, що між прийомами їжі почуття голоду не виникне. Повноцінне харчування – запорука зростання! Їжте 3 – 4 рази на день. Забудьте про: – алкоголі; – Сигаретах; – Газованих напоях; – Чіпсах, сухариках, інших шкідливих продуктах. – Цукерках, печиві (вони лише перебивають апетит, не приносячи організму корисних речовин).

І ще кілька порад:

– Ретельно пережовуйте їжу, не їжте на ходу. – Краще їсти варену їжу, ніж смажену. – Необхідно, щоб раціон містив достатньо кількість необхідних елементів. У першу чергу – це білок і кальцій. – Ні в якому разі не можна голодувати. – Їжте поменше жирної і смаженої їжі. – Відмовтеся від шкідливих звичок, великої кількості солоної і солодкої їжі. – Різноманітіть свою кухню і не харчуйтеся одним і тим же блюдом протягом декількох днів підряд. – Обов’язково включіть в свій раціон молоко і молочні продукти. Рекомендую прочитати статтю про правильному харчуванні для збільшення зростання .

Comments are closed!