Дієта для зачаття дівчинки і чоловіки

Дієта для зачаття дівчинки і чоловіки Дієта для зачаття дівчинки і чоловіки

Намагаючись згадати стать дитини при плануванні вагітності, потрібно дещо знати про особливості чоловічого і жіночого організму, а також про зачаття.

Особливості чоловіки

Яєчка – це внутрішній

орган, де у чоловіків зберігається сперма. Її виробленні сприяє підтримка температури яєчок на однаковому рівні, трохи нижче стандартної температури тіла. Постійна температура зберігається завдяки спеціальним мошоночних мішечках, усередині яких і знаходяться яєчка.

У виробленні і накопиченні сперми бере участь чоловічий гормон тестостерон . виробляється в яєчках. 3-4 г насіння, що виробляються чоловіком під час статевого акту, містять близько 300 тисяч сперматозоїдів.

Роль сперматозоїдів при зачатті

Виробляються у чоловіків сперматозоїди є двох типів: сперматозоїди, що несуть Х-хромосому, і сперматозоїди з Y-хромосомою . У момент зачаття лише один сперматозоїд з’єднується з яйцеклітиною і в результаті визначається стать дитини. Якщо з яйцеклітиною з’єднується сперматозоїд-Х, то народиться дівчинка, якщо ж спритнішим виявиться сперматозоїд-Y, то буде хлопчик.

Сперматозоїди з Х-хромосомою відрізняються більшою силою і життєздатністю, проте швидкість їх руху менша. Такі сперматозоїди мають овальну форму головки. На відміну від сперматозоїдів-Y їх в спермі чоловіка міститься набагато менше.

Сперматозоїди з Y-хромосомою відрізняються округлою голівкою. Тривалість їх життя менша, ніж у сперматозоїдів-Х. Незважаючи на свою крихкість, сперматозоїди-Y володіють більшою швидкістю руху. Їх кількість в спермі переважає.

Особливості жінки

У жінки є матка і два яєчника, в одному з яких розростається яйцеклітина . Відбувається цей процес під впливом естрогену – жіночого гормону. Щомісяця яйцеклітина виходить з яєчника і починає просування через фаллопієві труби в матку. Такий процес носить назву овуляції .

У випадку з’єднання яйцеклітини зі сперматозоїдом відбувається зачаття . І тоді в результаті поділу яйцеклітини створюється зовсім новий організм – зигота. Таким чином і починається нове життя – розвивається майбутній малюк. Необхідно відзначити, що під час оргазму організм жінки виділяє рідину, якій властива лужна реакція. Це може посприяти саме сперматозоїдам-Y в з’єднанні з яйцеклітиною в тому випадку, якщо дана рідина виділяється ще до настання еякуляції.

Роль яйцеклітини в процесі запліднення

Що стосується яйцеклітин, то в жіночому організмі дозрівають тільки яйцеклітини, що несуть Х-хромосому . Бувають випадки, коли виділяється кілька яйцеклітин. Якщо кожна з них буде запліднена сперматозоїдом, то можлива багатоплідна вагітність: народяться двійнята або навіть трійнята. У цьому випадку кожна із запліднених яйцеклітин стає початком спорідненого організму зі своїми індивідуальними особливостями. Трапляється також поділ вже заплідненої яйцеклітини, в результаті якого створюється точна копія першого організму. Тоді народжуються абсолютно ідентичні близнюки.

Менструальний цикл

Істотну роль у визначенні періоду овуляції у жінки грає місячний цикл. Як правило, він триває 28 днів, однак навіть у однієї і тієї ж жінки можуть траплятися збої в бік зменшення і збільшення.

При впливі жіночого гормону естрогену відбувається розширення матки для створення сприятливих умов ймовірного запліднення яйцеклітини. Якщо під час циклу запліднення не відбувається, відшарувалася оболонка стінок матки виходить назовні у вигляді менструального потоку. Цьому явищу характерні деякі особливості. Так, перший день менструації часто є найбільш рясним по кровотечі. Тривалість кровотечі складає близько 5 днів. При місячному циклі в 28 днів овуляція зазвичай наступає на 14-й день, хоча можуть бути і відхилення.

Щоб бути абсолютно впевненою в правильному визначенні дня овуляції, жінка може вимірювати базальну температуру і робити відповідні позначки в спеціальному графіку близько двох місяців. Оптимальний час для вимірювань – ранній ранок до підйому з ліжка. У графіку необхідно відстежувати день, коли після поступового падіння температура тіла різко підвищується приблизно на 0,5 ° С. Це і буде день овуляції.

Деякі жінки спостерігають хворобливі відчуття в той час, коли відбувається вихід яйцеклітини назовні і виділення гормонів у великій кількості.

Вам кого: хлопчика чи дівчинку?

В процесі запліднення беруть участь три діючі особи: яйцеклітина, яка завжди несе Х-хромосому, сперматозоїд-Х і сперматозоїд-Y. Цей процес може мати два можливих результати:

Яйцеклітину запліднить сперматозоїд, який несе хромосому Х. У результаті отриманого поєднання ХХ відбувається зачаття дівчинки .

Яйцеклітину запліднить сперматозоїд, який несе хромосому Y. У такому випадку це дає ХY і, відповідно, відбувається зачаття хлопчика .

Як зачати хлопчика

Зачаття хлопчика вимагає присутності в організмі сперматозоїдів, що несуть хромосому Y, у великій кількості. Тоді їх шлях до яйцеклітини стане швидше і простіше. Для цього необхідно прорахувати наступ майбутньої овуляції і припинити на деякий час статеву активність, щоб накопичити сперматозоїди.

Дотримуючись наступних рекомендацій . можна збільшити ймовірність зачаття хлопчика:

    Збільшити число сперматозоїдів допоможе повний статевий спокій за 3-4 дні до передбачуваного настання овуляції; За тиждень до передбачуваного зачаття слід відмовитися від гарячих ванн і утепленого чоловічої нижньої білизни; Протягом декількох днів після овуляції має сенс скористатися презервативами, оскільки зачаття має відбутися один раз і саме під час овуляції; Буде чудово, якщо жінка досягне оргазму раніше чоловіка; Довга прелюдія сприятиме максимальному викиду сперматозоїдів; Переважною буде позиція доггі-стайл (чоловік входить в жінку ззаду); Під час організму проникнення має бути максимально глибоким; Збільшенню кількості сперматозоїдів у чоловіка сприяє вживання кави і солодких газованих напоїв за дві години до близькості; Закріплення сперматозоїдів відбувається приблизно за 20 хвилин після статевого акту. У цей час жінці рекомендовано стан спокою; Не слід використовувати штучні лубриканти.

Як зачати дівчинку

Майбутнім батькам, що бажають зачати дівчинку, необхідно знати, що для цього сперматозоїдів, що несуть хромосому Х має бути більше. Розраховується час овуляції, оскільки зачаття потрібно здійснити за 3 дні до її початку. Ця необхідність обумовлена??більшою життєстійкістю сперматозоїдів-Х, які виживуть з більшою ймовірністю, ніж сперматозоїди з хромосомою Y, і через три дні запліднять яйцеклітину.

Для збільшення ймовірності зачаття дівчинки слід дотримуватися деяких рекомендацій (14-й день циклу умовно прийнятий за день овуляції):

    З 5-го по 8-й день місячного циклу варто активізувати статеве життя, оскільки саме в цей період спостерігається перевага в спермі чоловіки сперматозоїдів, що несуть хромосому Х; З 9-го по 11-й день можливий один статевий акт в день; Препочтітельна місіонерська поза (обличчям до обличчя); Що стосується прелюдії, то цю частину близькості краще скоротити до мінімуму; Чоловік під час оргазму відкидається назад, проникнення не повинно бути глибоким; Використання штучних лубрикантов краще виключити; Після 11-го дня варто відмовитися від незахищеного сексу.

Відомо, що для зачаття дівчинки потрібно знизити кількість сперми перед передбачуваним зачаттям. Для полегшення підрахунку відповідних для зачаття днів можна скористатися календариком-шпаргалкою:

  • роль яйцеклітини
  • диета для чоловикив при зачатия для дивчинки
  • за скільки днів створюється сперма
  • Скільки зберігається сперма в яєчниках
  • як похудіти за дві години чоловікові
  • як швидко настае заплиднення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00418 sec