Дієта для зачаття дитини

Дієта для зачаття дитини Дієта для зачаття дитини

З кожним роком з’являється все більше пар, що зазнають труднощі з продовженням роду. Згідно з проведеними нещодавно дослідженнями, чи не кожна десята щаслива в шлюбі сім’я виявляється безплідною. У чому причина такого явища, адже у наших предків подібних

проблем практично не існувало?

Відповідь проста – зловживання дієтами, стреси, погана екологія, а також наявність штучних добавок і гормонів в їжі вносять свій внесок у порушення природних процесів в організмі. На щастя, існує дієта для зачаття дитини . яка допоможе підкоригувати наш «внутрішній світ». При наявності фізіологічних відхилень ця дієта неефективна, зате в інших випадках до її рекомендацій прислухатися варто.

Основні рекомендації

Згідно з дослідженнями, правильне меню, нормовані фізичні навантаження і відмова від шкідливих звичок дозволяють знизити ризик безпліддя більш ніж на 60%. Проте в «програмі» повинні брати участь обидва партнера (дієта нормалізує гормональний фон в організмі жінки і робить позитивний вплив на життєздатність сперми).

Раціон дієти

Дієта для зачаття дитини повинна включати натуральні екологічно чисті продукти, вільні від усіляких хімікатів. У раціон входять:

1. Продукти, багаті вітаміном С (папайя, апельсини і сік з них, суниця, персики, болгарський перець, брокколі). Їжа, у великій кількості включає цей вітамін, покращує життєздатність сперматозоїдів.

2. Продукти, багаті залізом. Сюди можна віднести сочевицю, шпинат, буряк, боби, морепродукти і сою. Залізо підвищує фертильність (здатність до відтворення життєздатного потомства) і сприяє овуляції.

3. Джерела рослинних жирів (це: мигдаль і інші горіхи, авокадо, оливки, оливкова і рапсове нерафіновані олії). Корисні жири вносять свій внесок у підтримання нормального гормонального фону. Одночасно з цим варто максимально обмежити споживання насичених жирів, а також рафінованих масел – ці продукти знижують фертильність.

4. Жирні молочні продукти (в тому числі і козячий сир). За словами лікарів, жінки, що вживають знежирені молочні продукти, дуже часто мають проблеми з овуляцією.

5. Продукти, багаті вітаміном Е (насіння соняшника, шпинат, мигдаль, зелень ріпи і томатна паста). Вони благотворно впливають на рухливість сперматозоїдів і сприяють швидкому запліднення.

6. Соя (не більше чверті чашки в день, причому перевагу варто віддати сиру тофу, темпі і іншим соєвим продуктам з мінімальною обробкою). Соєві продукти допомагають налагодити гормональний фон жінки за рахунок містяться в них рослинних аналогів естрогену. Однак надлишок цього гормону може забезпечити протилежний ефект, тому перевищувати зазначену норму не можна ні в якому разі.

7. Рослини сімейства хрестоцвітних (білокачанна капуста та ін), що містять хімічний компонент дііндолілметан (DIM). Дііндолілметан нормалізує гормональний баланс жіночого організму.

8. Фрукти і овочі, що володіють високим показником абсорбції вільних радикалів (до цієї категорії можна віднести сливи, шпинат, брюссельську капусту та ін.) Антиоксиданти запобігають поразку репродукційного органів вільними радикалами.

9. Продукти, багаті цинком (в першу чергу устриці). Цинк нормалізує гормональний фон і сприяє збереженню життєздатності сперматозоїдів.

Стать дитини і дієта

Деякі пари мріють про появу в сім’ї дитини певної статі, чи здатна дієта допомогти в цьому питанні? Так! Пропонованої вашій увазі дієти варто дотримуватися 3 тижні до планованого зачаття (якщо жінці вдалося завагітніти раніше, то їй доведеться використовувати це меню ще 7 тижнів з моменту зачаття).

Дієта для зачаття дівчинки

Якщо ви мрієте про народження дівчинки, основу вашого раціону повинні складати наступні продукти:

• Всі сорти риби

• Будь-яке м’ясо, але в обмеженій кількості

  • Запліднення німецької вівчарки
  • меню для зачаття дівчинки

Comments are closed!

_0.31MB/0.00577 sec