Дієта для зачаття. Чоловіча та жіноча дієти для зачаття

Дієта для зачаття. Чоловіча та жіноча дієти для зачаття. Дієта для зачаття

Дієта для зачаття допоможе тим, хто хоче завагітніти.

Бажання стати матір’ю – одне з найбільш священних бажань у житті жінки. Саме усвідомлення того,

що всередині неї може зародитися нове життя, дисциплінує і спонукає по-новому дивитися на те, що відбувається з тілом і організмом. Тут вже не до експериментів і дієт для схуднення – все потрібно робити правильно, щоб не нашкодити процесу зародження маленького чоловічка. Але часто буває так, що скасування всіх обмежень не призводить до бажаного результату – вагітність не настає в очікувані терміни. У таких ситуаціях цілком здатний допомогти спеціальний режим харчування – дієта для зачаття.

Жіноча дієта для зачаття

Виявляється, завагітніти за бажанням не так-то й просто – іноді буває так, що організм просто не налаштований на репродукцію. Допоможіть йому за допомогою дієти для зачаття, зверніть увагу на наступні продукти:

    Квасоля . У ній багато заліза, яке покращує репродуктивне здоров’я жінок, про це пише будь-який жіночий журнал. Крім того, вона має унікальну властивість покращувати метаболізм інсуліну, що сприяє ефективній овуляції. Оливки . Виявляється, оливки дуже важливі для збереження гормонального балансу в жіночому організмі. Не любите оливки – замініть їх оливковою олією. Воно на відміну від ненасичених жирів, не знижує фертильність. Молоко і молочні продукти . Відмовтеся від знежирених молочних продуктів, які нав’язують нам популярні молочні та кефірів дієти. Їх вживання призводить до появи певних проблем з овуляцією, в той час як ті ж продукти з нормальною жирністю сприймаються організмом позитивно. Соя . Цей продукт багатий фітоестрогенами – важливими гормонами, стимулюючими репродуктивну функцію жіночого організму, але не перестарайтеся, інакше організм зледащіє і перестане виробляти власні гормони. Капуста . У капусті (білокачанної, китайської, кольоровий) міститься компонент, який ефективно нейтралізує токсичні речовини – це відмінний абсорбент, вимітає з організму різні шкідливості. Кедрові горіхи, рис, яйця і цільнозернові продукти . Високий вміст цинку в цих продуктах зменшує ризик відторгнення плоду на ранніх термінах вагітності.

Чоловіча дієта для зачаття

Іноді у відсутності довгоочікуваного результату винні чоловіки – їм теж слід дотримуватися певної дієти для зачаття, якщо вони хочуть наблизити довгоочікуваний момент появи спадкоємця. Їм слід їсти такі продукти:

    Устриці . Будучи багатим джерелом цинку, устриці не тільки підвищують потенцію. Але і покращують якість сперми. Болгарський перець . полуниця, персики . Ці продукти містять великі дози вітаміну С, благотворно впливає на кількість і якість сперматозоїдів. Насіння соняшнику. Половина склянки насіння соняшнику містить ударну денну дозу вітаміну Е, що відповідає за хорошу рухливість сперматозоїдів.

Звичайно, зачаття дитини – божий промисел і ніхто не в силах цього спростувати, але дотримуючись певної дієти для зачаття. Ви добре підготуєте свій організм до важливої??події.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00417 sec