Дієта для худих або як швидко поправитися

Дієта для худих або як швидко поправитися Дієта для худих або як швидко поправитися

Більшість людей витрачають свій дорогоцінний час на тренажерні зали, сидять на дієтах, і все це тільки для однієї мети – позбавитися від зайвої ваги. Але є й ті, хто прагнути набрати вагу. Для мужиків.

Багато хто не розуміють і задаються питанням: навіщо?

Ідеальна фігура, їси, скільки душі завгодно, не замислюєшся про додаткові фізичних навантаженнях… Але при недостатній вазі є свої негативні сторони.

Одне з найжахливіших наслідків відсутнього ваги у жінок є порушення репродуктивної функції. Тобто, якщо достатньо висока дівчина має вагу нижче середнього, то у неї просто можуть припинитися менструації, а це діагноз безпліддя.

Якщо ж ви ні в чому собі не відмовляєте, ведете звичайний спосіб життя, багато їсте, відпочиваєте і при цьому не набираєте вагу, то це вже говорить про збій в організмі. Тому краще звернутися до лікаря і з’ясувати причини неправильної роботи організму.

Якщо ж ви вирішили поставити перед собою мету – набрати вагу, то для початку необхідно сісти на дієту. Тільки ця дієта буде не для схуднення, а, навпаки, для набирания декількох кілограмів.

Для початку необхідно вживати величезна кількість їжі, а для цього необхідний апетит. Не варто перевантажувати свій організм відразу, краще все робити поступово. Щоб апетит з’являвся, його потрібно стимулювати. Для цього, перед кожним прийомом їжі необхідно випивати стакан овочевого чи фруктового соку, також прекрасно підійде безалкогольне пиво.

Їсти необхідно не менше 5-6 разів на день і не давати організму голодувати. Вживати їжу потрібно через рівний проміжок часу. Якщо не наїдаєтеся, вирішуються перекушування.

Після обіду обов’язково потрібно відпочивати, можна просто прилягти або посидіти хоча б півгодини. За цей період організм встигне переварити прийняту їжу.

Люди, які прагнуть набрати вагу, повинні в свій раціон вносити велику кількість білків і вуглеводів. Половину споживаних білків необхідно брати в м’ясі, рибі, яйцях. Корисним продуктом є куряче м’ясо, воно легко перетравлюється і засвоюється в організмі, а білок допомагає знаходити м’язової тканини необхідні рельєфи. Щодня в раціоні має бути присутнім сир, який буде містити велику кількість жирності, а також жирне молоко, ряжанка і кефір.

Не варто забувати про жири! Соняшникова, соєва та оливкова олія заправляється в салати. Ці олії містять величезну кількість вітаміну Е – вітамін краси.

Вуглеводи допомагають появи жирової тканини так само, як і білки. Тому їжте більше білого хліба, макаронів, картоплі, цукру, меду, солодощів.

Їжте більше! Головне – це збалансованість щоденного раціону за вмістом мінеральних речовин і вітамінів. Випивайте більше рідини щодня, це може бути не тільки вода, але і чай, соки, кава з вершками.

Поправляйтесь, але не перестарайтеся, інакше доведеться змінити дієту!

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Comments are closed!