Дієта для худишкі: як набрати вагу | РІА Новини

Дієта для худишкі: як набрати вагу | РІА Новини Дієта для худишкі: як набрати вагу Мультимедіа

правила коментування МАТЕРІАЛІВ

Факт реєстрації користувача в сервісі РИА Клуб на сайтах РИА Новости та авторизації на сайтах групи компаній «РІА Новини» за допомогою

аккаунта або акаунтів користувача в соціальних мережах позначає згоду з даними правилами.

Користувач зобов’язується своїми діями не порушувати чинне законодавство Російської Федерації.

Користувач зобов’язується висловлюватися шанобливо по відношенню до інших учасників дискусії, читачам і особам, що фігурують в матеріалах.

Публікуються коментарі тільки на тих мовах, на яких представлено основний зміст матеріалу, під яким користувач розміщує коментар.

На сайтах групи компаній «РИА Новости» може здійснюватися редагування коментарів, в тому числі і попереднє. Це означає, що модератор перевіряє відповідність коментарів даними правилами після того, як коментар був опублікований автором і став доступний іншим користувачам, а також до того, як коментар став доступний іншим користувачам.

Коментар користувача буде видалений, якщо він:

    не відповідає тематиці сторінки; пропагує ненависть, дискримінацію за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, ущемляє права меншин; порушує права неповнолітніх, заподіює їм шкоду в будь-якій формі; містить ідеї екстремістського та терористичного характеру, закликає до насильницької зміни конституційного ладу Російської Федерації; містить образи, погрози на адресу інших користувачів, конкретних осіб або організацій, порочить честь і гідність чи підриває їх ділову репутацію; містить образи чи повідомлення, що виражають неповагу на адресу РИА Новости або його співробітників; порушує недоторканність приватного життя, поширює персональні дані третіх осіб без їх згоди, розкриває таємницю листування; містить посилання на сцени насильства, жорстокого поводження з тваринами; містить інформацію про способи суїциду, підбурює до самогубства; переслідує комерційні цілі, містить неналежну рекламу, незаконну політичну рекламу або посилання на інші мережеві ресурси, що містять таку інформацію; має непристойний зміст, містить нецензурну лексику та її похідні, а також натяки на вживання лексичних одиниць, що підпадають під це визначення; містить спам, рекламує поширення спаму, сервіси масової розсилки повідомлень і ресурси для заробітку в інтернеті; рекламує вживання наркотичних / психотропних препаратів, містить інформацію про їх виготовлення і вживанні; містить посилання на віруси і шкідливе програмне забезпечення; є частиною акції, при якій надходить велика кількість коментарів з ідентичним або схожим змістом («флешмоб»); автор зловживає написанням великої кількості малозмістовних повідомлень, або зміст тексту важко або неможливо вловити («флуд»); автор порушує мережевий етикет, проявляючи форми агресивної, знущального і образливої??поведінки («тролінг»); автор виявляє неповагу до російської мови, текст написаний російською з використанням латиниці, цілком або переважно набраний великими літерами або чи не розбитий на пропозиції.

ласка, пишіть грамотно – коментарі, в яких проявляється нехтування правилами і нормами російської мови, можуть блокуватися незалежно від змісту.

Адміністрація має право без попередження заблокувати користувачеві доступ до сторінки в разі систематичного порушення або одноразового грубого порушення учасником правил коментування.

Користувач може ініціювати відновлення свого доступу, написавши листа на адресу електронної пошти [email protected] ru

У листі повинні бути зазначені:

    Тема – відновлення доступу Логін користувача Пояснення причин дій, які були порушенням перерахованих вище правил і спричинили за собою блокування.

Якщо модератори вважатимуть можливим відновлення доступу, то це буде зроблено.

У разі повторного порушення правил і повторного блокування доступ користувачеві не може бути відновлений, блокування в такому випадку є повною.

Щоб зв’язатися з командою модераторів, використовуйте адресу електронної пошти [email protected] ru або Skype: moderatorria.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00665 sec