Дієта для Терезів. Що зірки рекомендують їсти Терезам

Дієта для Терезів. Що зірки рекомендують їсти Терезам Дієта для Терезів. Що зірки рекомендують їсти Терезам

Підвищити енергетику організму і забезпечити основу здоров’я Ваги можуть, дотримуючись правильну дієту, основою якої повинні бути овочі та фрукти, м’ясні та молочні продукти. Ваги повинні навчитися придушувати свої бажання смачно і багато поїсти.

Переїдання і прагнення себе різко обмежити в їжі (аж до голодування і монодиет) – одна із загроз їх здоров’ю. Інша загроза – любов до гострої та солодкої їжі. Від цих звичок слід поступово піти і пе-реходу до простої їжі в помірній кількості з наведеного набору продуктів.

М’ЯСО – нежирна яловичина рідко, краще телятина, біле м’ясо індички і курей. Переважно, щоб частіше вживалося варене м’ясо. Інші форми приготування м’яса не показані Терезам. Курячі яйця входять в раціон.

Велике значення для профілактики захворювань має введення в раціон достатньої кількості морепродуктів. Необхідні морська риба, морська капуста, креветки та інші морепродукти. Корисна річкова риба замість м’яса. Сіль слід використовувати йодовану.

З ФРУКТІВ і ЯГІД бажано вживати абрикоси, айву, аличу, кизил, яблука, банани, виноград, суниці, агрус, чорну і червону смородину, горобину червону і чорноплідна, журавлину, обліпиху, шипшина, апельсини та мандарини, гранати; фруктові соки за власним смаком.

ГОРІХИ – будь-які, але частіше кедрові і волоські.

ГРИБИ – білі або печериці.

З ОВОЧІВ – в першу чергу картопля, цвітна капуста, гарбуз, морква, кабачки, баклажани, кріп, цибуля ріпчаста, буряк, редис, зелена цибуля, спаржа, огірки і помідори, салат, шпинат, хрін, пастернак та інші за смаком і користь. З бобових переважніше сочевиця, квасоля і горох.

МОЛОКО і молочнокислих продуктів сліду-ет вживати нежирні, за власним уподобаннями.

Сир, сир сирний, бринза, простокваша, ряжанка, йогурт, вершки, молоко нежирне, молоко білкове, тверді сири нежирні.

ВЕРШКОВЕ МАСЛО рекомендується в допустимих за мінімальній нормі кількостях.

ОЛІЇ – рапсова, кукурудзяна, соняшникова і оливкова олії кращі.

КРУПИ для приготування каш – гречана, вівсяна, манна, рис, ячна, кукурудзяна.

Хліб слід вживати прісний пшеничний і житній, пшеничні сухарі.

Чай бажано вживати зелений і чорний, фруктові і ягідні киселі. Кава рекомендується в невеликих кількостях і не щодня.

Краще споживати мед і зрідка варення або джеми.

Алкоголь не рекомендується. У разі потреби з алкогольних напоїв слід віддавати перевагу горілку в міні-дозах і білі сухі вина зрідка і в невеликій кількості.

При дотриманні здорового способу життя Терези будуть зберігати гарне самопочуття і можуть розраховувати на активне довголіття.

  • як схуднути терезам

Comments are closed!