Дієта для схуднення живота і стегон – відгуки та результати

Дієта для схуднення живота і стегон – відгуки та результати Дієта для схуднення живота і стегон

Як такої дієти для схуднення живота або дієти для стегон – не існує. Т. к. неможливо позбутися від жиру в якомусь конкретному місці організму (виняток – хірургічне втручання, але сподіваємося,

цей метод не для вас). Повторимося – локальне жиросжигание за допомогою дієти неможливо.

Схуднення живота і стегон настає внаслідок загального спалювання жиру по всьому тілу. Тут підходить будь грамотна система харчування зі зниженою калорійністю в поєднанні з регулярними фізичними навантаженнями.

Запишіться на групові заняття фітнесом в найближчому спортзалі – це принесе набагато більше користі вашому тілу, ніж нескінченні пошуки дієт в Інтернеті.

Дієта для живота і стегон

Якщо ж ви хочете короткостроково зменшити свій живіт і стегна саме за допомогою дієти, то можна використовувати деякі хитрі прийомчики.

    виключити з раціону сіль; це допоможе зняти набряки, якщо вони існують виключити будь-які продукти, що викликають у вас здуття живота і гази; наприклад, це може бути білий хліб, різні солодощі, горох, квасоля, жирні страви; у деяких людей здуття живота буває від фруктів їсти часто, але маленькими порціями; це допоможе і для спалювання жиру, і для зменшення живота за основу харчування прийняти овочі (сирі або тушковані)

Це не допоможе вам швидко позбутися від жиру, але посприяє візуального зменшення розмірів живота.

І важливий пункт на замітку. Часте хитання преса не допоможе зменшити живіт, а скоріше навпаки – м’язи преса, що знаходяться під жиром, будуть випинати живіт ще сильніше. Тому прес розумно качати вже після схуднення живота.

Дієта для ніг

Як ми вже відзначали вище, неможливо за допомогою дієти прибрати жир на окремо взятій ділянці тіла, адже організм сам вибирає, звідки йому брати запаси жиру. і думка вашого організму може не збігатися з вашим.

Проте буває так, що крім жиру на ногах надто розвинені м’язи від частої ходьби, танців, велоспорту чи ще якихось фізичних навантажень, спрямованих на ноги. Якщо ви хочете схуднути в ногах (за рахунок м’язів), в цьому випадку необхідно знизити фіз. навантаження, спрямовану на ноги і зменшити кількість білкової складової вашого харчування (м’ясо, риба).

На закінчення хочеться відзначити, що прагнення знайти дієту для схуднення живота, стегон або ніг – не розумно. Найкраще зайнятися загальним схудненням за рахунок жіросжіганія на основі розумного харчування та регулярної фізкультури.

  • дієти для зменшення живота і стегон
  • як зменшити розмір живота

Comments are closed!

_0.31MB/0.00472 sec