Дієта для схуднення за тиждень

Дієта для схуднення за тиждень Дієта для схуднення за тиждень

Строгі дієти являють собою великий стрес для організму та їх ефективність може бути недовговічною, проте результати таких дієт можна побачити буквально через кілька днів. Якщо вам потрібно швидко скинути кілька кілограмів, то дієта для схуднення за тиждень – те, що вам потрібно

.

Ключ до самого швидкого способу отримати привабливу фігуру полягає в строгому самовладання і силі волі. Як і для будь-якої дієти, настійно рекомендується звернутися до лікаря, особливо, якщо справа стосується строгих дієт. Як вже було сказано, для організму такі експерименти є сильними потрясіннями, тому необхідно заручитися підтримкою вітамінно-мінеральних комплексів.

Так чи інакше, щодня організму необхідно надходження поживних речовин, які включають в себе 18 мікроелементів, 37 вітамінів і 22 амінокислоти. Не менш важливо і дотримуватися підтримку водного балансу – 0,4 мл води на кілограм ваги. У таких умовах кожна клітина організму зможе володіти достатньою кількістю речовин і води для здорового функціонування.

Забудьте про їжу, адже дієта для схуднення за тиждень являють собою верх строгості і жорсткості. Підготуйте себе морально, адже маленькі слабкості і відступи від режиму можуть серйозно зіпсувати результат.

  У перший день, самий складний день, максимум, що можна собі дозволити з їжі – випити літр молока. У другий день дієти для схуднення за тиждень головне не давати собі зірватися. Раціон включає в себе 200 грам сиру і 4 склянки свіжовичавленого соку. Третій день – справжнє випробування сили волі. Весь день намагайтеся обмежувати себе у всьому. Необхідно провести цілий день на воді, причому вода повинна бути мінеральної без газу. На четвертий день можна трішки перепочити, зваривши 4 картоплини в мундирі середнього розміру. Готове «страва» краще розбити на кілька підходів і їсти картоплю без солі. Також в цей день можна урізноманітнити раціон чотирма склянками несолодкого соку. П’ятий день дієти для схуднення за тиждень – п’ять яблук. Це все, що можна з’їсти за день. Не забувайте заповнювати об’єм води в організмі. Шостий день. Тут можна трохи побалувати себе м’ясом. М’ясо має бути відварною, що не солоним і бажано легко засвоюваним. На десерт – чотири склянки соку. На сьомий і останній день – літр знежиреного кефіру.

Дієта для схуднення за тиждень володіє одним великою перевагою: зайва вага зникає на очах, а ефект помітний вже з першого дня. Однак є й вагомий мінус: подібного роду стрес для організму може погано позначитися на здоров’ї, якщо у вас слабкий імунітет. Тому переконайтеся, що ви здорові і постарайтеся уникати фізичних навантажень.

 • строга дієта
 • меню строгої дієти
 • строгі дієти
 • строга дієта на тиждень
 • дієта на неділю строга
 • не строга дієта меню на тиждень
 • сама строга дієта
 • сама строга дієта самий ефективний результат
 • строга дієта 12 днів
 • строга дієта для вагітних

Comments are closed!

_0.31MB/0.00846 sec