Дієта для схуднення литок і спеціальні вправи

Дієта для схуднення литок і спеціальні вправи Дієта для схуднення литок і спеціальні вправи

Красиві ніжки повинні бути стрункими, а не повними. Але, іноді, ніжки красиві, а ікри повні. Як це виправити?

Перед схудненням литок, заняттям спеціальними вправами потрібно з’ясувати наявність протипоказань до даних процедур.

при підвищеній кровоточивості шкіри.

За даних станах потрібно проконсультуватися з лікарем.

можете змінити вигляд литок за допомогою пластики литок. Але, ця операція не завжди ефективна, т. к. все-одно потрібно тренувати ікри.

Дієта для схуднення литок

Не існує спеціальної дієти для схуднення литок. Потрібно не тільки правильно харчуватися, але і займатися фізичними вправами.

Для видалення зайвого жиру з литок дотримуйтесь будь-яку низькокалорійну дієту з обмеженням вживання вуглеводів, жирів. Але, ікри зменшаться тільки якщо вони товсті через зайвого жиру, а не перекачанності.

Після того, як ікри ніг схуднуть, м’язи потрібно обов’язково тренувати, щоб ноги стали красивими.

Правильно харчуватися ви повинні для підтримки свого зовнішнього вигляду на рівні після приведення литок ніг в належний вигляд.

Гарними ноги будуть тільки тоді, коли шкіра буде пружною, м’язи – рельєфними. Цього можна досягти при постійному вживанні білкової їжі, ненасичених жирних кислот.

Вправи для схуднення литок ніг:

Гарними ікри бувають тільки при отриманні правильних навантажень. Коли ікри одержують навантаження, вони починають нити, боліти.

Для схуднення литок не можна використовувати тільки силові тренування, т. к. можна перекачати ікри і вони стануть непривабливими.

Можна робити статичні вправи для напруження і витягнення м’язів.

Ставимо одну ногу на платформу, переносимо на неї вагу тіла, піднімаємо іншу ногу, високо згинаємо її в коліні, ставимо ногу на платформу. Повертаємося до вихідного положення.

Третя вправа:

Ставимо одну ногу на степ, приставляємо до неї іншу, сходимо 1-й ногою з платформи, до неї приставляємо другу.

Які процедури корисні для схуднення литок?

1. Для нормалізації обміну речовин в литках приймайте теплові процедури, наприклад, контрастний душ – поливайте ікри то гарячою водою, то холодною водою, а потім розітріть їх рушником і натріть зволожуючим кремом.

2. Робіть масаж литок – рухи повинні бути погладжують, растирающие, потім активні кругові рухи з разминанием, активні постукуючі руху, а потім знову погладжування.

Для кожної ноги робимо масаж в перебігу десяти хвилин. Для нього застосовуємо звичайне масажне масло або антицелюлітний крем.

Якщо приділяти догляду за литками час щодня, то у вас вони будуть дуже красивими! І пам’ятайте: догляд за литками повинен бути постійним.

  • вправи на корекцію зовнішнього вигляду

Comments are closed!