Дієта для сушки тіла: відгуки жінок і дівчат. Відео – Woman’s Day

Дієта для сушки тіла: відгуки жінок і дівчат. Відео – Woman’s Day Секрети красивої фігури: спалювання жиру дієтою “сушка тіла”

Дієта для сушки тіла

Фото: Shutterstock

Принципи дієти «сушка тіла»

Правильне проведення даного способу схуднення для підкреслення рельєфності м’язів тіла дозволяє втратити за 2-3 місяці до 30 кілограмів зайвої ваги. Причому їм є тільки підшкірний жир, а не натренована м’язова маса.

Але не забувайте про практикувалася в Стародавньому Китаї катуванню, при якій людині давалося тільки одне м’ясо. Тому, якщо ви не є досвідченим практикантом сушки тіла, проводите її тільки під жорстким наглядом професіоналів. Інакше ви можете завдати серйозної шкоди своєму організму.

Не рекомендовано різко і швидко відмовлятися від вуглеводної їжі в раціоні, а тільки повільно і плавно, щоб не викликати стресової реакції організму. Але вже до кінця другого тижня подібної дієти необхідно звести рівень споживання вуглеводів практично до абсолютного нуля.

Паралельно дієті слід віддавати перевагу тільки силовим і короткочасним тренувань, які сприятимуть збереженню і зростанню м’язів і їх рельєфу

Протипоказання

Лікарі-дієтологи суворо забороняють проводити сушку тілу декількох груп людей:

– діабетики, для яких дієта, заснована лише на швидкозасвоюваних білках, може призвести до коматозного стану;

– із захворюваннями нирок і печінки;

– страждають хворобами ШКТ;

– жінкам під час вагітності та лактації.

Як скласти правильне меню?

Дієта «сушка тіла” не передбачає чіткого розкладу прийому їжі. Ви можете їсти в будь-який час і в будь-якій кількості нежирні білкові продукти – м’ясо і риба, птиця, яєчний білок і варений кальмар. Солити рекомендується дуже помірно, але дозволяється використовувати пряні (не гострі!) Трави та імбир.

Як вже говорилося, потрібно повністю виключити з меню вуглеводи, а також жири, молочні продукти, в яких істотно вміст молочного цукру, алкоголь.

З напоїв допускаються зелений і імбирний чаї, але без цукру і його замінників

Професійні спортсмени, складаючи своє меню харчування, також вводять в раціон, але під контролем строгих розрахунків, наступні продукти:

– бідні вуглеводами овочі – свіжа зелень, огірки та капуста, але ні в якому разі ніякого картоплі, моркви та буряків;

– деякі крупи, такі як вівсяна і гречана;

– продаються в магазинах для діабетиків макарони з житнього крупи.

Проте, навіть найсуворіші розрахунки та рекомендації професійного тренера-дієтолога можуть привести ваш організм до вуглеводного виснаження. У цьому випадку відчуваються найсильніша нудота, головний біль і запаморочення. На всякий випадок носіть з собою пакетик солодкого соку, який доведеться дуже до речі при появі подібних симптомів.

  • відгуки про сушку тіла
  • сушка тіла відгуки форум
  • сушка тіла для жінок відгуки
  • сушка тіла на білках
  • сушка що їсти жінкам
  • як схуднути діабетику за допомогою вправ в дома

Comments are closed!