Дієта для сушки і накачування рельєфного преса жінки

Дієта для сушки і накачування рельєфного преса жінки Сушка тіла – шлях до красивого пресу

Таке поняття, як сушіння, знайоме нам завдяки спорту, а саме бодібілдингу. Сушку спортсмени використовують для досягнення змагальної форми, щоб м’язи стали рельєфні і естетично красиві. Існують і спеціальні дієти, наприклад, дієта для преса, щоб надати йому рельєф і виразність.

Що таке сушка?

Сушка – це максимальне спалювання жиру на тілі, при мінімальній втраті м’язової маси і органів. Дуже часто люди припускаються грубої помилки – вони починають худнути занадто жорстко, максимально зменшуючи калорійність. Але це веде до сильного зменшення м’язової маси, внутрішніх органів, уповільнення метаболізму. А в результаті наш організм починає спалювати жир занадто повільно. Простіше кажучи, включається захисна реакція.

Для жінок така жорстка дієта особливо небезпечна.

Чому жорстка сушка небезпечна жінкам?

Жіночий організм унікальний. За своєю природою він призначений для виношування дітей, і тому більш ніж чоловічий схильний до накопичення жиру.

Як правило, існує два періоди, в які накопичення жиру істотно змінюється:

  2 тижні після менструації. 2 тижні перед менструацією.

Другий період дуже небезпечний для жінок на дієті, так як перед місячними організм, за природою своєю, починає більш активно накопичувати жир. Будь зайвий з’їдений вами продукт в цей період обов’язково піде в боки, попу, стегна і т. д.

А в перший період, якщо ви займаєтеся спортом, то цілком можете дозволити собі трохи зайвого.

Жінки для сушіння не схильні взагалі. У їх організмі має бути не менше 15% жиру для нормальної життєдіяльності. При швидкої втрати ваги першою реагує статева система. Менструальний цикл збивається, місячні взагалі можуть припинитися на невизначений термін. Саме тому жінки-спортсменки використовують періодичність – 10 місяців набирають масу, 2 місяці сушаться.

Таким чином, два головних правила сушіння:

  Недолік калорій. Високий обмін речовин.

Як накачати прес?

Природно, щоб було що сушити, треба спочатку накачати. Для накачування преса знадобиться багато зусиль. Все впирається, знову ж таки, в жіночу природу. У жінок менше нервових закінчень в черевній порожнині. Це пов’язано з менструальним циклом, як природне «знеболююче». Саме тому прес жінки гірше реагує на фізичне навантаження – стрес.

Для хороших м’язів необхідні правильні фізичні навантаження і дієта для преса.

Для набору м’язової маси, в нашому випадку м’язів преса, необхідно давати м’язам стрес. Це не означає, що щодня ви повинні мучити себе тренуваннями. Ні. Тренуватися необхідно близько двох разів на тиждень. Вся справа в тому, що нашим м’язам необхідний час для відновлення і росту.

Час відновлення називається компенсація (для преса займає приблизно 2-3 дні), а час росту, тобто коли м’язи преса збільшуються в обсязі – суперкомпенсация (відбувається на наступний день після компенсації). Саме в момент суперкомпенсації і потрібно проводити наступне тренування, тоді вашим м’язам буде забезпечений правильний ріст.

Для накачування кубиків необхідно робити наступну вправу: ляжте на підлогу, руки стуліть за головою; піднімайтеся повільно вгору, скручуючись; так само повільно опускайтеся. Зробіть 5 підходів по 15 разів.

Це ж вправу можна виконувати і в тренажерному залі. Для цього необхідно сісти на лаву Скотта і виконувати вищеописані дії.

Як просушити прес?

Дієта для преса вимагає дотримання деяких правил. Як вже говорилося, для ефективної сушки необхідний швидкий обмін речовин. Але як його зберегти при швидкій втраті ваги?

Існує безліч способів прискорити обмін речовин. Перший з них – дробове харчування. Чим частіше ви їсте – тим швидше ваш метаболізм. Але це зовсім не означає, що ви повинні їсти багато! Своє звичне харчування або ж дієтичне необхідно розділити на 6 прийомів їжі. Порції повинні бути маленькими!

Крім частого харчування обмін речовин прискорюють фізичні навантаження. А якщо ви займаєтеся накачуванням м’язів, то для вас це буде величезним плюсом. Справа в тому, що м’язи самі по собі вимагають дуже багато енергії. Так, вони витрачають енергію навіть під час нашого сну. Тому, якщо ви качаєте щось крім преса, то його вам вдасться просушити набагато швидше.

Для рельєфного преса необхідно не тільки правильно харчування, але і правильні тренуванні під час сушіння. Ви повинні накачувати свій прес кров’ю максимально, тобто до такого стану, поки просто не зможете більше піднятися. Жир спалюють стресові гормони в крові і, теоритически, якщо в м’язах вашого преса буде більше крові, то жир там буде спалюватися швидше.

Дієта для схуднення

Для того щоб якісно просушити наш прес, необхідно правильно харчуватися. Головне правило – втрачати калорій потрібно більше, ніж ми отримуємо. В ідеалі, краще підраховувати калорії, але це не завжди можливо. Спробуйте підраховувати їх хоча б приблизно. В результаті, жінці для схуднення необхідно вживати щодня від 1500 до 2000 калорій.

Не забувайте харчуватися часто! Для того щоб зробити це було легше, вам необхідно заздалегідь готувати собі їжу.

Дієта для преса припускає наступні продукти: стакан рису, 200 грам філе курячого, 500 грам знежиреного молока або 200 грам сиру, будь-які овочі і фрукти в необмеженій кількості, а так само багато води (можна з лимонкою).

Таким чином, ви бачите, що сушка – це процес складний, що вимагає беззастережного дотримання всіх правил. Тренуйтеся регулярно, харчуйтеся дрібно маленькими порціями і бережіть своє здоров’я. Це найправильніший шлях до красивого і здорового тіла!

 • Як просушитись
 • як просушити тіло
 • як просушити прес
 • яка потрібна дієта під час накачуванні кубиків?
 • Правильне харчування під час накачування пресу
 • прес коли починає накачуватись
 • При сушці пресу попа не зменшується?
 • скiльки часу займаэ сушка жиру
 • сушка для преса
 • сушка тела содой рельеф

Comments are closed!