Дієта для стегон і ягодіц. Худеют стегна

Дієта для стегон і ягодіц. Худеют стегна Дієта для стегон і сідниць

Одним з якісних зброй в боротьбі із зайвою вагою на проблемних місцях є дієта для стегон і сідниць .

Навіть у самої стрункої красуні є деякі запаси зайвого жиру. Проте місця відкладення жирових надлишків у різних людей різні. Багато що залежить

від індивідуальних особливостей і конституції тіла. Не випадково медичні працівники говорять про ожиріння по нижньому, середньому і верхньому типу, залежно від місця розташування надлишкового жиру.

Зрозуміло, що відмінність у розподілі жиру безпосередньо залежить і від статевої ознаки людини. У чоловіків найчастіше збільшується в розмірах живіт, а у представниць слабкої статі природними пастками є сідниці і стегна. Фахівці вже давно знаходяться в пошуку способів позбавлення від цих істинно жіночих проблем.

В цілому, будь-яких кардинально відмінних особливостей дієта для стегон і сідниць не пропонує. Найголовніше для стегон і сідниць-це суворе дотримання водного режиму . Необхідно також повністю виключити або обмежити споживання висококалорійних страв і продуктів з високим рівнем жирності, варто строго контролювати свій раціон, не допускаючи переїдання.

Незважаючи на те, що підрахунок калорій при цій дієті в принципі не обов’язковий, перевищувати добову норму в 1300 кілокалорій все ж не варто.

Дієта для стегон подібно іншим дієтам вимагає дотримання деяких обов’язкових правил: вживання насичених мікроелементами і вітамінами продуктів, харчування дрібними порціями, але п’ять разів на день, перерозподіл кілокалорій з вечірніх прийомів їжі на ранкові.

До списку продуктів, на які варто накласти табу слід віднести: смажене, борошняне, молочні вироби (виняток: знежирене молоко), жирні сорти риби і м’яса. Рекомендується вживати яйця, каші, овочі, макарони, фрукти, страви, приготовані з риби і м’яса нежирних сортів.

Приблизний раціон дієти для стегон і сідниць

Сніданок. Одне яйце некруто. Нічим не заправлений помідорно-огірковий салат.

Другий сніданок. будь-який фрукт, але тільки один.

Обід. овочевий суп, житній хліб, 150 грам звареного курячого м’яса і сік.

Полудник. фрукти і овочевий салат.

Вечеря: тушковані овочі і варену картоплю.

Протягом дня ви повинні вжити не менше 1,5 літрів рідини, можна негазованої мінеральної води.

Зрозуміло, що складати щоденне меню ви можете самостійно, прагнучи до різноманітності. Основною перевагою дієти для стегон є те, що ви за своїм розсудом можете вибирати страви, не випливаючи суворим обмеженням.

Вправи для стегон і сідниць

Підвищити ефективність дієти можна регулярними фізичними тренуваннями, спрямованими на зміцнення сідничної мускулатури і м’язів ніг.

Якісними вправами для щоденного виконання можуть стати: махи назад, вперед і в сторони, підведення ніг лежачи на боці, це змусить працювати внутрішню поверхню ваших стегон, обертання обруча на проблемних зонах і здавлювання колінами гумового м’яча. Виконуючи ці вправи, в перший час необхідно утриматися від силових навантажень на стегна, так як зміцнення м’язів під шаром підшкірного жиру зорово додасть ще кілька сантиметрів до ваших проблемних місць.

  • как с помощью молитв похудеть в области ягодиц и стегон

Comments are closed!