Дієта для спалювання жиру на животі і боках | Територія краси | ВКонтакте

Дієта для спалювання жиру на животі і боках | Територія краси | ВКонтакте

Дієта, спеціально створена для спалювання жирових відкладень на боках і животі.

Згідно дієті для боків і живота, потрібно прагнути до помірності в їжі, не переїду, але й не гризучи

себе голодом. Тільки в цьому випадку шлунок поступово звикне приймати їжу невеликими порціями, а організм буде її повністю засвоювати, не допускаючи появи непотрібних відкладень на стегнах і животі.

Дієта наказує приймати їжу шість разів добу. З шести прийомів їжі три – сніданок, обід і вечеря – є основними. Через дві години після будь-якого з основних прийомів їжі, не раніше, допускається зробити невеликий перекус. Ці шість прийомів їжі необхідно рівномірно розподілити протягом дня для того, щоб не відчувати голоду.

Дієтичне харчування будується на вживанні в їжу фруктів і овочів, ягід, горіхів, насіння, круп, молочних продуктів, бобових, м’яса птиці, морепродуктів, оливкового і арахісового масел. Дієта передбачає відмову від вживання цукру, газованих напоїв і соків, що містять цукор. Спрагу вгамовувати найкраще зеленим або трав’яним чаєм без цукру. Трав’яний чай можна зробити самим або придбати готовий збір в аптеці. Також не можна їсти мед, випічку, шоколад, варення, консерви, горіхи з додаванням солі або цукру, маргарин, незбиране молоко, розчинні каші і смажені овочі.

Дієта для боків і живота включає в себе обов’язкові розвантажувальні дні. Без їх проведення неможливо швидко досягти позитивного результату і зберегти його на тривалий термін. Під час розвантажувального дня дозволяється тільки пити рідини. У ці дні потрібно пити близько 2 літрів кислого, трав’яного і зеленого чаю або негазованої мінеральної води.

Позитивний результат точно буде помітний якщо не після перших днів дієти, так неодмінно після першого ж розвантажувального дня. Ви не тільки побачите, як тануть жирові запаси на талії і стегнах, але і зрозумієте, що стали почувати себе набагато краще. Це пояснюється тим, що дієта сприяє не тільки схудненню, але і виведенню з організму шлаків.

Дієту для боків і живота бажано поєднувати з фізичними навантаженнями. Тільки в цьому випадку вдасться добитися значних результатів і відчутно зменшити розмір талії. Краще, якщо це буде комплекс фізичних вправ, обов’язково включає в себе нахили і вправи для преса. Ці вправи повинні виконуватися мінімум 3-4 рази на тиждень. Краще, звичайно, якщо ці заняття будуть проходити кожен день. Якщо вам здається, що цих навантажень мало, можна додатково зайнятися бігом, танцями, плаванням або аеробікою. Можна крутити будинку обруч, який, як відомо, володіє чудовим вмінням розбивати жирову тканину. Регулярні фізичні навантаження не тільки призводять до схуднення і зменшенню об’єму талії, але і сприяють еластичності і пружності шкіри, а також допомагають позбутися від проявів целюліту.

Природно, нічого не вийде без віри в успіх цього методу і настрою на позитивний результат. Гарний настрій під час занять у багато разів підвищує їх ефективність і знижує втому. Більше часу присвячуйте прогулянкам на свіжому повітрі, рухайтеся, відпочивайте, насолоджуйтеся життям і не думайте про їжу. Ви не встигнете озирнутися, як обсяг вашої талії зменшитися в об’ємі на кілька сантиметрів, а захоплені чоловічі погляди переконають вас в цьому краще, ніж будь-яке дзеркало або сантиметрова стрічка.

Comments are closed!