Дієта для спалювання жиру | Будь у формі

Дієта для спалювання жиру | Будь у формі Дієта для спалювання жиру

Ви ніколи не будете мати рельєфний прес, якщо не будете дотримуватися правильний раціон харчування. Важкі тренування і обливання потім не матимуть сенсу, якщо ваше харчування тільки додає жир на боках і животі. Наше тіло відноситься до втрати

жирової тканини вкрай негативно, і при перших ознаках нестачі енергії загальмовує всі біохімічні реакції, включаючи м’язовий ріст, тому дієта повинні бути збалансованою.

За новітніми даними спортивної дієтології та фітнес індустрії, раціон харчування, для підтримки жиросжигающих процесів і зберігаючи м’язовий тонус, повинен відповідати таким критеріям:

Стимулюйте процес спалювання жиру . Спалювання зайвої жирової маси потрібно не тільки скорочення прийому калорій, але і додавання в раціон продуктів які стимулюють жиросжигающие процеси:

    Вода. У період спалювання жирів, необхідно споживати багато води (до 3 літрів на день). Брак води в організмі сповільнить обмін речовин, що в свою чергу і сповільнить спалювання жиру. Також включіть в свою дієту зелений чай. Нежирні молочні продукти. Порівняльний досвід показує, що молочні продукти стимулюють спалювання жиру. Це пояснюється наявністю в них натурального кальцію, який дуже добре засвоюється організмом людини. Споживайте знежирене молоко, кефір, сир і т. д. На основі нежирних молочних продуктів ви можете робити різного роду жиросжигающие коктейлі. Вітамін С. Це кращий натуральний жиросжигатель. Їжте побільше цитрусових (грейпфрут, апельсин), ягід (чорна смородина, обліпиха) і салату (червона, кольорова і брюссельська капуста). У ході досліджень, група людей брали в день 500 мг вітаміну С, втратила у вазі на 25% більше ніж контрольна група, що приймали плацебо.

Споживайте більше білка. Продукти харчування не тільки забезпечують вас калоріями, а й самі вимагають їх для свого перетравлення. Так от засвоєння білків вимагає на 50% більше енергії, ніж перетравлювання вуглеводів і жирів. Таким чином, якщо в харчуванні переважає білок, то організм витрачає більше калорій. Цей принцип покладено в основу білкової дієти доктора Аткінса, однією з найбільш популярних і ефективних дієт у світі. Споживайте в день приблизно 2 грами натурального протеїну на 1 кг своєї ваги. Жири потрібні. На жири повинне доводитися приблизно 20-30% енергоємності добового раціону харчування, причому тваринні жири також необхідні, так як з холестерину тваринних жирів синтезуються найважливіші анаболічні і жиросжигающие гормони. Головними джерелами жирів повинні бути горіхи, сьомга, оливкова олія і курячі яйця. Контролюйте надходження вуглеводів і жирів. Оскільки жир є не основним джерелом енергії, організм використовує його запаси тільки в останню чергу. Це означає, що ви повинні скоротити звичний прийом вуглеводів і змусити організм витрачати накопичень жир в якості енергії. Причому споживані вуглеводи повинні бути повільними (що мають довгі молекулярні ланцюги), наприклад нешліфований рис, вівсяна або інша крупа, зернові каші, фрукти і овочі.

Порада: Скоротіть добову енергоємність свого харчування до 30 калорій на кілограм ваги і приймайте їжу малими порціями через кожні 2-3 години. До того ж ви можете цикліровать прийом вуглеводів, щоб м’язи завжди залишалися в тонусі. В один день приймайте зовсім мало вуглеводів, а в іншій – більше. Також не забувайте про необхідність збереження мотивації і фізичної активності.

  • дієта для спалювання жиру
  • Дієти для спалювання жирів
  • раціон для спалювання жирів
  • раціон для спалювання жиру
  • чому организм використовує білки в останню чергу

Comments are closed!

_0.31MB/0.01105 sec