Дієта для собак

Дієта для собак Дієта для собак

Собаки, також як і люди, іноді страждають ожирінням. Це може бути пов’язано зі спадковими захворюваннями, з віком собаки, з порушеннями собачого метаболізму і процесу збалансованого харчування. Якщо перші дві причини

від вас практично не залежать, то дві останні – це повністю вина недосвідчених господарів собаки. Здорова собака набирає вагу, якщо багато їсть і мало рухається, накопичуючи підшкірний жир з харчовими калоріями. Переїдати собака може з різних причин, але частіше, як і ми – від нудьги, жадібності і надлишку пропонованої їжі.

21 січня 2013

Собака набрала зайву вагу

Нормальне харчування у собаки має бути чітко розподілено за розпорядком дня. Всілякі подкармливания зі столу, «перекушування» під час прогулянок, частування друзів сім’ї, ведуть до того, що режим харчування собаки збивається, пес починає харчуватися безладно і без міри. До речі, собаки набирають вагу швидше людини, і вже через кілька місяців ви почнете вирішувати проблему дієтичного харчування для свого вихованця.

Ожиріння в ранньому віці для собак загрожує порушеннями опорно-рухового апарату, а для дорослого собаки це може перерости в діабет, проблеми з кістками і суглобами, шлунком, печінкою і серцем, проблемами зі шкірою і шерстю, схильність до інфекцій. Зрештою, ожиріння скорочує термін життя собаки! Якщо ветеринар виявив надмірний вага у собаки і виключив спадкові захворювання і порушення обміну речовин – негайно починайте пов0тати пса в форму!

Способи схуднення для собак

Вони такі ж, як і у людей – менше їсти і більше рухатися! Рухова активність повинна бути максимальною, а їжа малокалорійною. Тільки в цій комбінації ви досягнете результату. Просто менше годувати або більше рухатися за старої нормі споживання їжі собаці не допоможе!

Якщо з руховою активністю все зрозуміло, то з дієтою від ожиріння питань багато. Собаці не просто необхідно скоротити кількість споживаних калорій – її потрібно повернути саме до збалансованого харчування, яке забезпечить псу нормальне і необхідне надходження жирів, білків і вуглеводів.

Вам необхідно обстежити собаку у ветеринара і вибрати разом з ним дієту, яка буде оптимальною для вашого вихованця. Собаки також унікальні, як люди, і кожна з них страждає своєї непереносимістю окремих продуктів і чи алергією на деяку їжу. Вам необхідно виключити ці продукти з раціону і залишилися давати собаці дозовано.

Дієта для собак

Отже, їжа повинна бути менш калорійною. Це дасть можливість не скорочувати звичайну норму споживання їжі собакою. Техніка збільшення частоти прийомів їжі з скороченням норми харчування менш ефективна і тільки дратує собаку.

Зрозуміло, припиніть підгодовувати пса між прийомами їжі, відучуйте його приймати подачки і змусьте друзів і родичів ігнорувати вимоги собакою ласощів. Намагайтеся годувати собаку до того, як вся родина сідає вечеряти і видаляти її з кухні під час ваших прийомів їжі. Худнути – значить худнути! Спочатку – стабілізувати розпорядок прийому їжі!

Ваш ветеринар повинен допомогти вам визначити норми кількості їжі, які в день повинна приймати ваша собака. Це залежить від того, що лікар вважатиме за норму її власної ваги. На цій фазі відбувається формування дієти для собаки – не тільки скільки, але і що доведеться їсти вашому улюбленцю, щоб повернутися в свою норму. Харчування має бути збалансованим і менш калорійним!

Не виключений варіант плавної зміни режиму харчування і перехід на інший раціон харчування. Для цього доведеться поступово додавати нової їжі, поступово скорочуючи кількість звичної для собаки. Постійно стежте, щоб при цьому в мисці у вашого вихованця завжди була чиста питна вода.

Що обов’язково має бути важливим при дієтичному харчуванні?

Дієта повинна розраховуватися на кожен день.

Корм??повинен видаватися собаці строго відміряними дозами (не більше трьох прийомів на добу).

Їжа повинна бути низькокалорійної, але смачною.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00377 sec