Дієта для скорочення шлунка. Як почати. Раціон на 30 днів

Дієта для скорочення шлунка. Як почати. Раціон на 30 днів. Дієта для скорочення шлунка: відучувати переїдати і насолоджуємося кожним шматочком.

Зміст:

Людина, що систематично вживає багато їжі, стає просто-напросто заручником процесу перетравлювання

їжі. Це щось схоже на вузькоспеціалізовану фабрику. У першу чергу він наполегливо розтягує власний шлунок, кишечник, реорганізовує обмін речовин на вироблення значних обсягів ферментів, які зумовлені як раз для процесу перетравлювання їжі, вживає недоцільні обсяги їжі, а в кінцевому результаті у нього вже ніяк не виходить вийти з замкнутого кола. Іншими словами при розтягнутому шлунку і кишечнику людина вже не в змозі з’їдати невеликі порції їжі, оскільки він все одно постійно відчуває голод.

До чого призводить переїдання

Перетравлювання їжі в значних обсягах – це процес гранично енергоємний. Коли ми в шлунку перемішуємо кілька різних страв, особливо вміщають білки і жири, переробка їх, знову використовуючи мову промисловості, може виявитися просто-напросто нерентабельною. Слід ще врахувати, що у нас велика частина сировини на гумус піде.

Ну, хіба не прикро все своє життя перебувати в постійній залежності від потреб щетинистого малосимпатичних мішечка або який-небудь дванадцятипалої (або ще якийсь) кишки? Адже наше тіло – це всього-навсього носій вашого Я, одна з вагомих, проте не головна його частину! І в будь-якому випадку наш розум наділений здатністю і повинен подібні запити піддавати контролю.

Якщо у вищеперелічених ситуаціях ви дізналися в якійсь мірі нагадує себе, тоді настав час повністю перебудовувати виробництво!

З чого почати, щоб скорочувати шлунок

Даний процес буде складений з двох справ однаковою важливості:

  систематичного скорочення раціону харчування; пониження потреби в кількості їжі.

Хоча у вас може і не вистачити стійкості й сили волі! А засмучений процес ніби й не починався. Ще можна в методи додати спеціальні вправи для зменшення шлунку. тоді точно можна його скоротити в обсягах. Говориться, було б бажання.

До тих пір, поки шлунок не скоротиться в габаритах, він буде постійно вимагати від вас їжу – до отримання властивого почуття тяжкості і розпирання. Є, безумовно, різноманітні хірургічні методи з метою скорочення габаритів органу травлення, а в даний час ще в деяких клініках здійснюють операції з вставці спеціально призначеного міхура в нього.

Даний метод діє наступним чином: шлунок, зайнятий здебільшого подібної ємністю, починає посилати сигнал про повне наповненні після вживання їжі в два рази меншої кількості. Отже, ми в певній послідовності привчаємо власний організм переробляти набагато менший обсяг споживаної їжі, в результаті наш обмін речовин змінюється, виробляється все менше і менше ферментів, кислот і решті тілесної хімії в період годівлі. Хіба це не чудово?

Однак ви ж розумієте, що все своє життя з бульбашкою в органі травлення ви ходити не будете! Однак для особливо слабохарактерних і безпросвітних ненажер даний метод може стати цілком відповідним.

Якщо у вас немає сили волі для того, щоб взятися за себе самостійно, і якщо ваші фінанси дозволяють подібним чином вилікуватися і назавжди позбутися від переїдань – то чому б і ні? Найголовніше – після усунення ємності знову не зірватися і не перейти на звичне прожорство. Однак більша частина нас реально зможуть використовувати для цього і власні сили. Для цього має виникнути сильне бажання, а не просто слова.

Як скоротити обсяг шлунка

Як вже говорилося вище, нам необхідно буде зробити менше свій шлунок і скоротити обсяг речовин, які виробляються для перетравлення продуктів харчування.

Оптимальним варіантом може стати відчутне зменшення кількості їжі, що вживається за один прийом, однак паралельно при збільшенні числа трапез. Наприклад, введіть другий сніданок, а також перекус приблизно о четвертій годині дня! Ви можете з’їсти одну булочку з чашкою кави або дві-три печенюшки з очищеною водою! У вас все це займе практично п’ять хвилин часу, до того ж на будь-якій роботі цього навіть не помітять. А ось шлунок згодом не нагуляє сильний апетит до семи годин вечора, і проміжки між прийняттям їжі буде переноситися набагато легше. Також пам’ятайте про час перетравлення їжі в шлунку. знаючи що їжа ще «там», можна не починати наступний прийом їжі. Адже правильне харчування в п’ять-шість прийомів їжі не є просто примхою: це біологічна норма для людини, яка з давніх часів був волоцюгою і добувачем їжі від природи!

Переходити на незначні обсяги їжі, потрібно лише поступово. Не потрібно пробувати скоротити порції відразу в два рази! Слід пам’ятати: відчуття спустошеності незвично для розтягнутого шлунка, до того ж це для нього серйозний стрес! Переважно скорочувати габарити їжі повільно, зате правильно. У такому випадку ймовірність того, що ви зірветься, дуже мала. Однак, якщо яка-небудь ситуація в житті змусила вас поголодувати тривалий час, продовжуйте в такому ж дусі і спробуйте не повернутися до вже звичних обсягів.

Раціон дієти для скорочення шлунка на 30 днів

Наведемо вам приклад однієї з строгих дієт, яка націлена на скорочення об’єму шлунку та усунення живота. Дана дієта розрахована на тридцятиденний термін.

День 1-10 – очищення кишечника, значна лімітування калорійності.

Слід відмовитися від: копченостей, ковбаси солоного і м’яса, хліба (за винятком хлібців зернових), картоплі (печена картопля дозволено споживати не більше двох разів за даний десятиденний строк), всіх видів десертів (торти, пироги, коктейлі, цукерки, тістечка, солодке, печиво, морозиво і т. п.), кондитерських виробів, спиртних напоїв (за винятком червоного вина натурального в незначних кількостях). Калорійність вашого раціону харчування повинна складати приблизно 2000 кілокалорій за добу.

Приблизне меню на один день:

  На сніданок: два банани і один стакан біокефіру або йогурту кисломолочного (без присутності в ньому наповнювача). На обід: легкий суп з городніх плодів, 100 грам м’яса курчати, виготовленого за допомогою пара, гарнір, виготовлений з овочів тушкованих, неодмінно повинен бути присутнім салат з овочів у сирому вигляді. На полудень: хлібець зерновий, напій без додавання цукру, один фрукт будь-якого виду (близько 100 грам) або сухофрукт (близько 20 грам). На вечерю: вечеряти слід не пізніше, ніж за чотири години до початку сну. Яка-небудь каша, відварена без додавання солі, жиру і цукрового піску. Збагатити її однією ложкою їдальнею варення натурального або скибочкою сиру (невеликого розміру). На ніч: якщо на порожній шлунок ви заснути не можете – вживете фрукт, морква або прийміть половину склянки молока або ж кефіру.

День 11-20 – сувора дієта.

Загальна калорійність вашого денного раціону – приблизно 1200 кілокалорій за добу.

Приблизно меню на один день:

  На сніданок: замінюємо по черзі через день: салат, виготовлений з трьох видів фруктів, залитий кефіром невисокої жирності. На обід: суп з овочів, хлібець зерновий, салат із сирих овочів, 50 грам сиру, відвареної риби або грудки курячої. На полудень: 50 грам горіхів, одна морквина або фрукт. На вечерю: овочі, виготовлені за допомогою гасіння на воді, в якій завгодно кількості без додавання жиру. Дозволяється трішки підсолити або вжити з соусом соєвим. На ніч: якщо на порожній шлунок заснути не можете – вживете фрукт, морква або прийміть половину склянки молока або ж кефіру.

День 21-30 – відновлення водно-сольового балансу, послідовний перехід до правильного харчування.

Загальна калорійність збільшується до 1500 кілокалорій за день, однак обсяг їжі скорочується, щоб зменшився на додачу обсяг вашого шлунка.

Приблизне меню на один день:

  На сніданок: один чорнослив, три кураги, десять штук родзинок (замочити з вечірнього часу в незначній кількості води з додаванням половини ложки чайної меду). У ранковий час додати два горіха волоських і одну чашку пластівців, заварених закип’ятила водою (житніх, вівсяних – згідно вашим смаковим уподобанням). Весь десятиденний термін снідайте саме такою кашею запареною. На обід: порція значного розміру салату в сирому вигляді, 200 грам відвареної риби, грудки курячої або телятини низької жирності, хлібець зерновий. На полудень: замінюємо по черзі через день: банан (дуже стиглий) і один стакан кефіру, або ж бутерброд з малим шматочком м’яса (без використання масла) і часником, або два хлібця зернових з натуральним варенням. На вечерю: замінюємо по черзі через день: так само, як і в попередні дні. На ніч: два фрукта в сирому вигляді (за винятком бананів).
 • вишньовська галина богданівна
 • скорочення шлунка
 • як скоротити шлунок
 • дієта на 30 днів

Comments are closed!

_0.32MB/0.00528 sec