Дієта для шкіри обличчя | В’яжемо з Ланою

Дієта для шкіри обличчя | В’яжемо з Ланою КРАСИВІ ІДЕЇ ДЛЯ ВАШОГО ТВОРЧОСТІ: Надихаючі! Дієта для очищення шкіри обличчя

March 15th, 2012 Ms Lana Vi

Ні для кого не секрет, що жіноче обличчя – це дзеркало стану всього нашого організму. Як тільки він перестає справлятися

з виведенням відпрацьованих речовин, захворює або відчуває наближаються негативні зміни, він сигналить у всю на нашій шкірі і в першу чергу на шкірі обличчя.

На обличчі з’являються почервонілі плями, лущення, різноманітні висипання, хворобливі вугри. Сальні пори швидко забруднюються і запалюються. Та й сама шкіра обличчя стає нерівною, що не гладкою і втрачає здоровий колір. На додаток до всього темний відтінок вона набуває через нікотину, якщо ви є курцем.

Проблема куріння у мене ніколи не стояла, тому я не можу порадити тут що-небудь істотне тим, хто хоче розлучитися з цією шкідливою звичкою, а от щодо здорового стану шкіри я постараюся поділитися своїм досвідом.

Я довго страждала вищеописаними симптомами, правда ось запалених вугрів у мене ніколи не було, але все інше, починаючи з почервоніння шкіри і закінчуючи постійним лущенням, це була моя найсерйозніша проблема ще з шкільного віку.

Час від часу ці симптоми то загострювалися, то заспокоювалися і дуже довго я не розуміла їх справжньої причини появи. Як і всі я зверталася до дерматологів і мені ставили діагноз демодекса. Це такий підшкірний мікроскопічний кліщ. який нібито живе на шкірі обличчя будь-якої людини, але в певний несприятливих умов він починає прогресувати і продукти його життєдіяльності до неподобства псують жіноче обличчя.

Мало того мені доводилося здавати зскрібки шкіри обличчя, щоб упевнитися в достовірності цього кліща, після яких я по півмісяця ходила вся зранена.

Мазі допомагали тимчасово, народні засоби також. Взимку я ходила як новорічна ялинка; все в червоних колах по обличчю. Особливо після ранкового душу да на морозі моя шкіра покривалася вогненним рум’янцем, який я нічим не могла зупинити. Крім усього, у мене жирна шкіра обличчя і це ще одне, з чим мені доводиться постійно возиться.

Допоміг просто випадок, я потрапила до хорошого лікаря-косметолога. Саме лікаря, тому що вона призначила мені лікування, починаючи з стану мого кишкового тракту.

І ось тоді я задумалася, що це все не спроста і точнісінько слідувала лікуванню. Після нього, я почала стежити за роботою свого кишкового тракту і своїм харчуванням.

Зараз, щоб привести в порядок своє обличчя і, звичайно, свої форми, якщо раптом мені заважає зайвий кілограм або два, я слідую наступному режиму харчування:

1. Вранці 1 склянку чистої води, 1 яблуко і чашка зеленого чаю з медом. Якщо зелений чай не п’єте, тоді чорний, бажано з лимоном. Якщо мед не любите, тоді просто з цукром, але краще з натуральним коричневим. Якщо дуже хочеться їсти, то я можу дозволити собі хороший хліб (1 шматочок) з невеликою кількістю масла і варення. Цей прийом у мене виходить близько 11 години, тому що вранці я, як правило, є не хочу. Якщо хтось не витримає такий довгий перерва між їжею, то не потрібно травмувати свою психіку. Просто їжте 4 рази на день і в цей прийом також постарайтеся не заковтувати багато, і особливо солодкого, мучного і важкого.

2. У 17-00 я їм 80 гр сиру (ще можна горіхи, сухофрукти), яблуко (або інші фрукти), чай або компот.

3. Увечері я їм повний вечерю, але не в великих кількостях. І, звичайно, в ньому переважає рослинна їжа, 50х50 “живий” їжі і приготованої. Хліба намагаюся не їсти або 1 шматочок. М’ясо або рибу ем приблизно 1 раз в 2-3 дні і в дуже малих дозах.

Про сам харчуванні я напишу в іншій статті. Зараз я розповідаю про свою дієту для обличчя, яка допомагає мені десь на протязі 2 тижнів перетворити його і, взагалі, всю фігуру, якщо такі заходи на мій погляд необхідні. За ці два тижні шкіра обличчя очищується і я втрачаю близько 2 зайвих кілограм.

Щоб підсумувати все описане, хочу сказати, що основне правило – це кількість і якість їжі – її повинно бути небагато і хороші бистропереваріваемие продукти, тоді ваш організм буде і худнути, і очищатися.

Десь останні роки 3 я в таких заходах особливо не потребую, бо мій організм зараз відносно чистий.

Але, будь ласка, візьміть до уваги, що це найголовніше, рівно як і його правильна робота, тому як саме чистий стан організму відіграє найважливішу роль в тому, яке у нас особа.

При пишних формах буде потрібно, звичайно, більше часу, щоб скинути зайве і сила волі.

Крім того, на сьогоднішній день існує ультразвукова ліпосакція – один з новітній методів по поліпшенню шкірного покриву. Вона дозволяє безболісно і безпечно позбутися зайвих жирових відкладень.

Про свій комплексі здоров’я я описала ТУТ.

Про активно способі життя ТУТ. Про своєму харчуванні я напишу в наступній статті, а про сокотерапії в цій статті.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00701 sec