Дієта для рук: як прибрати жир в області рук

Дієта для рук: як прибрати жир в області рук Дієта для рук: як прибрати жир в області рук

На сьогоднішній день в мережі Інтернет і жіночих журналах представлена??величезна кількість самих різних дієт і комплексів вправ для стегон і живота. Водночас проблеми схуднення рук, яка так гостро стоїть перед багатьма жінками, приділяється не так багато уваги. На щастя, можливість привести свої руки в порядок є в кожної жінки, потрібно тільки трохи постаратися.

В цілому, якийсь особливо дієти для рук тут немає і бути не може. По-перше, якщо худнути, то всім тілом, а не окремої його частиною. По-друге, жир на плечах не завжди залежить від якості їжі. Нерідко зайві нарости вище ліктя утворюються через генетичної схильності.

Щоб ваші ручки придбали потрібний обсяг, скоректуйте свій раціон харчування на користь рослинної їжі. Їжте більше овочів і фруктів, пийте молоко і кисломолочні продукти, не забувайте про білок і вуглеводи в помірних кількостях. Тоді ваше тіло, включаючи плечову зону, придбає бажані обриси.

Незважаючи на те, що дієта для рук не є основним помічником у зменшенні кількості жиру в плечах і ліктях, займатися цими проблемними зонами потрібно. Але робити це слід за допомогою фізичних навантажень.

Лікарі-дієтологи радять більше віджиматися, плавати, розробляти біцепси і трицепси за допомогою гантелей вагою 0,5 кг. Існують цілі комплекси вправ, виконуючи які, ви досягнете ідеальних обрисів.

Вправи, які допоможуть прибрати жир в області рук і плечей

Вправи ви можете зробити в домашніх умовах, не маючи спеціального інвентарю.

1. Сядьте на стілець, візьміть у руки гантелі (або пляшки по 0,5 л, наповнені водою) і опустіть їх вздовж тіла. По черзі або одночасно згинайте руки в ліктьовому суглобі, притискаючи гантель до плеча. Розгинати їх до кінця не потрібно, нехай вони будуть трохи зігнутими для більшого навантаження. Виконуйте вправу 20 разів.

2. Після того як ви закінчите зміцнення біцепсів, а це було саме воно, займіться трицепсами. Встаньте зліва від стільця, виставите праву ногу трохи вперед на одній лінії з лівою. У ліву руку візьміть гантель і опустіть її вздовж тулуба, кисть правої руки покладіть на спинку стільця. Зігніть ліву руку в лікті під кутом 90 ° і Нагніться вперед з прямою спиною. У цьому положенні випряміть руку уздовж тулуба у напрямку стегна, а потім прийміть вихідне положення. Повторюйте вправу 15 разів.

Comments are closed!