Дієта для розуму і розвитку інтелекту

Дієта для розуму і розвитку інтелекту Дієта для розуму і розвитку інтелекту

Якщо ви займаєтеся навчанням або ваша робота вимагає розумових зусиль або уваги, вам просто необхідно живити свій мозок.

Є кілька простих рекомендацій щодо правильної дієти для живлення мозку. Вони стануть в нагоді не тільки учням і працівникам розумової праці, але також і людей інших видів діяльності, яким необхідні: концентрація уваги, чудова пам’ять і мислення. Давайте розглянемо поради з поясненнями.

1. Вважається що солодощі стимулюють мозок. Так, з цукру виробляється глюкоза, вона мозку потрібна. Але вироблення її таким чином відбувається недовго. Більш “довгограюча” глюкоза видобувається організмом з вуглеводів: хліба, рису, горіхів, бобів, картоплі.

2. Жир погіршує мозкову роботу. Вірно. Якщо ви багато годин на день проводите біля екрану комп’ютера і займаєтеся такою важливою справою, як навчання, розрахунки и. т.д, то жирна їжа – ваш ворог і ворог вашого гаманця. Крім відмови від жирного, корисно було б ще й мати струнку фігуру, так як на мозок впливають навіть надлишки жиру, накопичені в організмі.

3. Збудження розумової активності викликається гормонами, виробленими з білка. Так що їжте більше рибу, птицю, бобові, гриби, горіхи.

Гарна пам’ять і своєчасна реакція – дуже важливі для працівника розумової праці або учня. Значить, вам знадобляться вітаміни і мінерали. Якісь особливі тут виділити важко, адже на мозок вони впливають майже все. Де взяти вітаміни, ви знаєте: фрукти, овочі, злаки, морепродукти, молочні продукти.

І, будь ласка, не переїдайте. Чим більше трудиться живіт, тим менше сил залишається на розумову діяльність. Краще пийте побільше води.

На додаток рейтинг 7-КРАЩИХ і найбільш цінних продуктів для мозку:

1) Лосось і сьомга.

2) Яйця.

3) Горіхи волоські, мигдаль, кеш’ю.

4) Авокадо. Крім мозку покращує ще й кровопостачання всього організму. При сидячій діяльності корисно.

5) Чорниця (або сік з неї, без цукру). Вона також і ймовірність розвитку розладів психіки знижує. У непідготовлених новачків робота на Форексі викликає емоційні навантаження (це ж таке хвилювання – величезна прибуток, отриманий за день, або навпаки – збитки при неправильних прогнозах). Треба їм якось компенсувати душевні втрати.

6) Кава. Краще без цукру і всього одну чашку в день.

7) Темний шоколад. Ще й настрій покращує.

Тепер ви знаєте як допомогти вашому інтелектуальному потенціалу проявитися на повну силу.

Сподіваюся, це дозволить вам успішно вчитися і працювати. Удачи вам!

З повагою, Лисенко Андрій Сергійович,

Автор ефективного курсу схуднення для жінок і чоловіків

Comments are closed!