Дієта для преса – Харчування для преса – М’язи преса

Дієта для преса – Харчування для преса – М’язи преса Дієта для преса

Дієти змушують вас обмежувати себе в їжі або відмовлятися від певних продуктів. Вони починають досить швидко давати результати, оскільки позбавлений калорій організм починає спалювати сам себе, щоб не померти з голоду. У підсумку ви втрачаєте вагу. Але коли ви злізе з дієти, дуже швидко вагу знову почне зростати. А відбудеться це тому, що ваш організм отримає жорстокий урок: він назавжди запам’ятає, що йому необхідно постійно бути напоготові в очікуванні нових періодів браку калорій, і тому про всяк випадок обзаведеться зайвим жирком. Крім того, ви позбудетеся частини цінних, що спалюють калорії м’язів, і, отже, жиру у вас стане ще більше, ніж до початку вашої дієти. Ось чому люди, які постійно перескакують з однієї дієти на іншу, не тільки не скидають вагу, а набирають його прискореними темпами.

За час пропонованої 6 тижневої програми ви зможете скинути до 10 кг жиру (особливо швидко процес буде йти в перші тижні, причому головним чином за рахунок жиру на животі) і наростити 2 – 3 кг чистих м’язів. Але найпомітнішою і приємним досягненням стане значна зміна форми вашого тіла.

Головна ідея дієти для преса полягає не в тому, щоб рахувати кожну калорію, а в тому, щоб навчитися використовувати кожну калорію з максимальною користю для вашого тіла.

Основні положення шеститижневій програми, яка зробить ваш живіт плоским (з кубиками) і збереже його таким на все життя:

Шість разів на день в певний час. Перекушуйте за 2 години до основних прийомів їжі.

Основа раціону харчування

Меню кожного прийому їжі повинно включати два продукти з цього списку:

    Бобові Індичка й інше нежирне м’ясо Малина та інші ягоди Олія маслинова Мигдаль та інші горіхи Паста арахісова Продукти молочні (молоко знежирене або з низьким вмістом жирів, йогурти, сири) Протеїн сироватковий Хліб цільнозерновий і сухі сніданки Пластівці вівсяні швидкого приготування (без підсолоджувачів і ароматизаторів) Шпинат і інші овочі Яйця

Кожен з цих продуктів містить поживні речовини, які допоможуть активізувати ваші природні спалювачі жиру, захистити вас від хвороб, травм і зберегти вашу фізичну форму на завжди.

Особливо цінні харчові компоненти

Білки, мононенасичені і поліненасичені жири, клітковина, кальцій.

Харчові компоненти, споживання яких слід обмежити

Жири насичені, трансжири, сироп кукурудзяний з високим вмістом фруктози.

Алкоголь

Для максимального ефекту обмежтеся 2-3 порціями спиртного в тиждень (порція – банку пива).

Основне енергетичне блюдо

Коктейлі. Наявність кальцію і білків у молоці, йогурті і сироватковому протеїні в поєднанні з клітковиною, що міститься в вівсяних пластівцях і фруктах, перетворює коктейлі в одні з найситніших і простих страв в дієті. Пийте їх регулярно.

Послаблення

В меню одного прийому їжі на тиждень можна включити все, що побажаєте.

Програма фізичних вправ

Перші два тижні за бажанням. З третього тижня по шосту – 20 хв. тренування на опрацювання всіх м’язів тіла три рази на тиждень. Особливу увагу приділяйте вправам на розвиток сили, швидкій ходьбі та опрацюванні преса.

Тренування будинку

Докладний план тренувань в залі і будинку позбавить вас можливості шукати відмовки.

Опрацювання преса

Виконується два рази на тиждень, на початку тренувань на розвиток сили. По одній вправі для кожної з п’яти частин черевного преса.

Чого очікувати?

1-2 тижні

Значне зниження ваги в міру того, як ваш організм звикає по-новому ставитися до питань харчування. За перші 2 тижні деякі можуть скинути до 5,5 кг, але в середньому зниження ваги складе від 2 до 3,5 кг.

3-4 тижні

Після включення в розпорядок дня помірного обсягу силових тренувань ви почнете відчувати в своєму організмі зміни, пов’язані з прискоренням обміну речовин. Ви помітите додаткове зниження ваги (швидше за все, ще на 2-3,5 кг) і суттєві зміни у формі тіла.

5-6 тижня

Організм налаштується на значне зменшення кількості жиру при одночасному нарощуванні м’язової маси. Ви помітите, що тонус верхньої половини тіла підвищиться, а талія, живіт, стегна і сідниці стануть набагато стрункішою. Саме на цьому етапі ви побачите м’язи свого преса .

Саме чудове в цій програмі те, що її дуже легко виконувати, а кожний прийом їжі буде сприяти зростанню м’язів і спалювати жир і як сильно прес-дієта не схожа на всі інші.

Простіше кажучи, для виконання програми від вас потрібно зовсім небагато:

    Дотримуватися режиму харчування, тобто три основні прийоми їжі і три легких перекусу, кожен раз включаючи в меню кілька енергетичних продуктів. Три рази на тиждень виконувати простий 20 хвилинний комплекс фізичних вправ . щоб форсувати зменшення жирових відкладень і прискорювати процес нарощування м’язів.

Перекушуйте два рази приблизно за 2 години до обіду і вечері, а третій раз – через 2 години після вечері.

Зразкове розклад дієти для преса:

  • дієти для пресу кажного дня

Comments are closed!