Дієта для преса чоловіків | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки

Дієта для преса чоловіків | Описи дієти, меню для схуднення з рецептами, результати та відгуки Дієта для преса чоловіків

Прес чоловікові набагато простіше накачати, якщо на рівні з регулярними вправами дотримується правильна дієта. Під “дієтою” в даному випадку мається на увазі заборона на деякі

види продуктів, вживання правильної їжі і дотримання режиму.

Правила харчування для преса чоловіків

Так само, як і жінці, чоловікові важливо часто і дрібно харчуватися, це сприяє правильному переварюванню їжі і так не розтягується шлунок, як якщо є багато і всього два рази в день. В ідеалі слід п’ять чи шість разів на день їсти, при цьому обсяг кожної окремо взятої порції повинен задовольнити почуття голоду, але не більше. Тобто наїдатися “до відвалу” не можна, так розтягується шлунок і відповідно втамувати голод стає все важче.

Дієта для преса чоловіків: рекомендовані продукти Для появи спокусливих “кубиків” на пресі бажано налягати на такі продукти:

    квасоля, горох, сочевиця горіхи волоські, кедрові, лісові, мигдальні і кешью петрушка, кріп, кінза, цибуля пір’яний зелений, базилік і шпинат (в принципі будь-яка зелень корисна в даному випадку) яйця (дієтологи наполягають на тому, що саме у вареному вигляді вони найбільш корисні) каші гречана, овес, кукурудзяна, пшенична та ячна молочні продукти всі без винятку (особливо сир, але 1аме цим продуктом чоловіки найчастіше нехтують) олія оливкова і масло арахісове куряче м’ясо без шкірки, індиче м’ясо, яловичина і м’ясо кролика ягоди протеїнові коктейлі (можна готові використовувати або збивати самостійно коктейлі білкові) хліб висівковий

Важливо багато пити, спиртне виключено, на самому початку дієти бажано налягати саме на воду, поступово збільшуючи кількість уживаного в перебігу дня кефіру, йогуртів. Дробове харчування сприяє якнайшвидшому спалюванню спожитих калорій. Якщо харчуватися нерегулярно і відразу великі порції з’їдати, всі отримані калорії не встигатимуть витрачатися, як наслідок – жирок буде відкладатися і доведеться вдвічі більше звичайного займатися в спортзалі.

Дієта для преса чоловіків – коктейлі

Коктейлі готуються за дві хвилини, збиваються інгредієнти або за допомогою блендера, або міксером, віночком зрештою. За основу беруться кефір не жирний або кефір (йогурт підходить), додаються в основу готові порошки білкові чи яйця курячі (перепелині), сир, ягоди, банани. Будь-який такий коктейль несе величезну харчову цінність, втамовує голод і не сприяє відкладенню жиру на талії.

Не зайвим буде нагадати так само і про заняття пресом. В ідеалі, для якнайшвидшого появи заповітних “кубиків”, слід щоранку робити пробіжку і зарядку, рази три на тиждень відвідувати фітнес-центр і займатися силовими вправами. Сприяють так само формуванню преса заняття на велотренажері, біг на біговій доріжці (якщо немає можливості і часу бігати на вулиці).

Навіть сидячи на робочому місці ви зможете качати прес: на видиху максимально втягніть живіт і через п’ять секунд робіть вдих, але вдихайте не грудьми, а животом. Ось так можна простими вдихом і видихом качати прес, не відвідуючи спортзалу.

Дієта для преса чоловіків фото:

Бобові корисні для преса

Куряче м’ясо в пріоритеті

Риба так само корисна

Білкові коктейлі сприяють наростанню м’язів

Фрукти, ягоди, компоти і соки корисні для преса

  • калораж індичих шлунків

Comments are closed!