Дієта для очищення печінки на тиждень

Дієта для очищення печінки на тиждень Дієта для очищення печінки

Всім відомо, що печінка – життєво важливий орган, що виконує роль фільтра, який забирає з крові небезпечні сполуки й отруйні елементи, а потім виводить їх з організму. Цей орган піддається дуже великому навантаженні, тому йому необхідний додатковий захист. Порадуйте свою печінку розвантажувальної дієтою і препаратами, які допоможуть їй справлятися зі своїми завданнями. Хоча б раз на рік вам варто подбати про себе. Та ви й самі відчуєте, що пора це зробити. У вас постійна слабкість і втому? Прийшов час очистити печінку!

На цей захід можна відвести всього тиждень – погодьтеся, це зовсім небагато, щоб відчути себе краще. Та й завдання нескладне – в період дієти для очищення печінки потрібно всього лише виключити продукти, наведені нижче :

Очищені вуглеводи . Печінка страждає при підвищенні рівня цукру в крові, тому не мучте її, відмовтеся від цукрів: звичайно, крім натуральних – з фруктів, наприклад. Також перестаньте є всі очищені зернові продукти.

Перероблені продукти . Їжте натуральне! Уникайте всяких обробок їжі – пастеризації, стерилізації та інших технологічних обробок. Обходьте стороною продукти, які містять стабілізатори, барвники та консерванти. Зайве навантаження на печінку дають і гідрогенізовані жири і масла. Повністю виключіть, наприклад, маргарин – і ваша печінка скаже вам спасибі.

Дивно, але морепродукти і деякі сорти риби те6 не повинні з’являтися на вашому столі під час дієти для печінки – у ні багато ртуті. Що стосується готових м’ясних продуктів і напівфабрикатів . то тут і говорити нічого – їм вхід у ваш організм категорично заборонений. А про алкоголь навіть не згадуйте: він – погибель для печінки.

Вам здається, що тепер нічого не можна їсти, крім цілісних злаків, овочів і фруктів? По-перше, всього один свіжий овоч чи фрукт потрібно з’їдати після кожного прийому їжі. По-друге, ви можете собі дозволити сорти риби, які не містять ртуть, полюбите на цей тиждень (а може, і на все життя) бобові і горіхи. М’ясо та птиця дозволені в «безпечному» вигляді, тобто не смажені, а запечені або на пару: інакше дієта не матиме сенсу, так як смажена їжа виділяє токсини, які йдуть прямо в печінку. Побалуйте свій організм зеленим чаєм – випивайте мінімум п’ять склянок на день. Чим більше зеленого чаю, тим краще.

Існує напій, який спрямований на очищення печінки і, як наслідок, на поліпшення вашого зовнішнього вигляду, стану волосся, шкіри. Вам знадобляться прості продукти, які слід змішати, збовтати і пити відразу після приготування. Склад напою такий: одна буряк або третину склянки бурякового соку, один очищений огірок, один лимон, одне яблуко і дві столові ложки оливкової олії.

Якщо ваша печінка занадто «забруднена», однією дієтою вам не обійтися: доведеться використовувати препарати. Зате результат їх застосування в поєднанні з дієтою буде приголомшливий. Якщо ж вам зовсім не хочеться вдаватися до медицини, а хочеться обмежитися тільки дієтою, то треба сидіти на ній мінімум місяць. При бажанні можна, звичайно, і довше – шкоди вона не принесе, а користі буде багато: ви не тільки поновіть свій організм, але і схуднете.

  • як очистити печінку зеленим чаєм

Comments are closed!