Дієта для очей | Зарядка для очей та відновлення зору

Дієта для очей | Зарядка для очей та відновлення зору Дієта для очей

Дієта грає настільки важливу роль в причинах дефектів зору (і в його лікуванні), що необхідно коротко зупинитися на деяких найбільш істотних положеннях.

Ми їмо для того, щоб могли існувати. Саме для цієї мети поглинається

їжа. Але, здається, люди забули про це єдине призначення їжі і замість того, щоб розглядати процес їжі як необхідну функцію нарівні з диханням і сном, розглядають його як засіб задоволення своїх бажань (не тільки голоду); головним критерієм цінності їжі стає не те, що вона повинна містити елементи, необхідні для здоров’я, а то, що їжа повинна задовольняти нашим смакам, а часом і капризам.

Так як уявлення про справжнє призначення їжі і самого процесу харчування виявилися зміщеними, не дивно, що в найбільш цивілізованих країнах в даний час існує тенденція створення штучних дієт, хвалять, наскільки можливо, погляд. Це призвело до рафінування та демінералізації цукру, хліба і хлібних злаків (таких, як рис, ячмінь і т. д.), до консервації фруктів, м’яса, риби.

Існує величезна кількість таких продуктів, як джеми, тістечка, шоколад і т. д “замінили натуральні продукти – свіжі фрукти, овочі, салати, горіхи. І навіть коли овочі використовуються в дієтах, їх незмінно вживають у вареному вигляді і, таким чином, втрачають їх цінні для здоров’я якості.

Тим з нас, хто ніколи не замислювався про подібні речі, здається, що штучна і рафінована їжа є цілком нормальною і нічого про неї турбуватися. Їжа є їжа.

На перший погляд здається, що все в порядку, особливо якщо врахувати, що деякі медичні світила заявляли: їжте те, що вам подобається. Але тепер вже стає все більш очевидним, що штучне і концентроване харчування в розвинених країнах є причиною серйозних хвороб.

Грунтуючись на цьому, лікарі, практикуючі натуропатичні методи лікування, домоглися в багатьох країнах чудових успіхів у подоланні таких хвороб, як ревматизм, туберкульоз, діабет, хвороби нирок, серця, коли звичайна медицина відмовлялася навіть лікувати таких хворих як невиліковних. Позитивний ефект був досягнутий завдяки розумінню того, яку їжу слід вживати і в яких поєднаннях, щоб домогтися найбільшої користі. У поєднанні з харчуванням використовувалися прості, доступні засоби – холодні душі, сонячні та повітряні ванни і т. д.

Отже, кожен повинен зрозуміти це життєво важливе положення, а особливо люди з дефектами зору.

Слід усвідомити для себе кілька простих правил.

Найкорисніша – натуральна їжа, яку піддають мінімальної (якщо необхідно) тепловій обробці. Насамперед це свіжі фрукти, овочі, горіхи, насіння, мед, молоко і молочні продукти, яйця. Постійно (по сезону) треба вживати зелень – салат, бадилля ріпи, буряка, шпинат, листя дикорослих трав і т. д. Готувати страви з круп треба, дотримуючись правил варіння: намагатися кип’ятити їх недовго, а «доварювати» під грілкою. Хліба слід споживати поменше, переважно з борошна грубого помолу.

М’яса і риби в раціоні повинно бути небагато, не щодня і зовсім треба виключити консерви і копченості.

Надмірне вживання (3-4 рази на день) джемів, кондитерських виробів, цукру, білого хліба, солодощів, чаю, кави, а також м’яса, риби чи яєць призводить до того, що організм не встигає засвоювати ці продукти належним чином, а це, в свою чергу, сприяє накопиченню в тканинах, м’язах, кровоносних судинах шкідливих речовин, порушує функції життєво важливих органів – серця і печінки.

Велике число порушень зору або викликано, або посилено вживанням протягом багатьох років їжі, що містить багато крохмалю, цукру, білка, і для того, щоб забезпечити повернення до нормального зору, необхідно крім використання різних методів лікування переглянути свій раціон.

Необхідно мати на увазі наступне. Найкраще починати сніданок з фруктів. Найкращим можливим сніданком є??поєднання свіжих (або сушених) фруктів і свіжого холодного молока. Ніякого хліба або каші – тільки фрукти і молоко.

На обід – салати (з помідорів, огірків, селери, тертої сирої моркви і т. д.) з дієтичним хлібом, а також сир. Якщо для салатів вимагається яка-небудь приправа, це може бути лимонний сік або нерафінована олія.

Харчуючись два рази на день подібним чином, на третій прийом їжі можна з’їсти м’ясо, рибу або яйця з овочами, приготованими на пару. Якщо ви вживаєте картоплю, то краще варити його в «мундирі».

Ніколи не вживайте приправу і не запивайте їжу. Скоротіть до мінімуму споживання чаю і кави. Вживайте по можливості натуральну їжу. Їжте хліб тільки раз в день.

Якщо ви вдень п’єте чай, то пийте дуже неміцний і без цукру.

Дієта, складена на основі цих рекомендацій, незабаром надасть сприятливий вплив на загальний стан організму і зокрема на очі, і результат буде вражаючий, якщо ви регулярно і з вірою в цей результат виконуєте всі рекомендації та вправи.

Слід особливо відзначити цінність вітаміну А, особливо для здатності бачити добре в темряві. Максимальне споживання цього вітаміну є необхідною щоденною дозою при всіх випадках порушень зору або хвороб очей будь-якого виду (особливо при нічній сліпоті). Найкращі джерела надходження цього вітаміну риб’ячий жир, тріскова печінку, сира теляча печінка, сира бичача печінка, сирої шпинат, сира бадилля ріпи, сушені абрикоси, вершковий сир, петрушка, м’ята, масло, яєчний жовток, чорнослив, помідори, сир «Чеддер» , морква, капуста, соя-боби, зелений горошок, свіже молоко, апельсини, пастеризоване молоко, фініки.

  • зарядка для востановлення зору

Comments are closed!