Дієта для молодих дівчат. Дієти для молодих

Дієта для молодих дівчат. Дієти для молодих. Дієти для молодих дівчат

Автор Наталія Опубліковано: Грудень – 17 – 2011

Вікові зміни потрібно враховувати при складанні дієт! – Визначилися ми з вами у статті “Не від котлет, а від років”. А як це робити, як правильно скласти збалансоване харчування

на різних вікових етапах нашого життя, щоб залишатися не тільки стрункими і красивими, але й не завдати шкоди своєму здоров’ю ми і поговоримо в нових статтях.

Не буду торкатися дієти для дітей. Хоча, якщо дана тема цікава читачам, напишіть про це у своїх коментарях – і я з задоволенням викладу та рекомендації для цього вікового періоду.

Сьогодні ж – Дієта для молодих дівчат!

Але спочатку, давайте розберемося, чому ж страждають молоді (особливо дівчата) від “злобливих зайвих кілограмів”. Здавалося б, з чого повніти молодим? Адже спосіб життя в цьому віці досить активний, обмін речовин повинен бути ще в нормі, хронічних захворювань поки немає!

    Є, звичайно категорія молодих людей, надмірна вага яких – наслідок батьківської помилки в їх харчуванні. Адже в дитинстві батьки готують їжу, регулюють порцію дитини, частоту прийому їжі, її калорійність, а також ступінь фізичної активності свого чада. І якщо дитину змушують їсти, навіть тоді, коли він не голодний, записують у музичну, шахову або художню школу, а не в спортивну секцію, то це теж може призвести до накопичення зайвої ваги. А доступність висококалорійних батончиків в будь-якому кіоску і в шкільному буфеті, бутерброди і газована вода? Ці шкідливі для фігури продукти дарують підліткам та молодим людям не тільки зайву вагу, але і гастрит! Додамо сюди тусовки в соціальних мережах замість дискотек, віртуальні екскурсії замість спортивних походів, перегляд кіно з відром такого доступного сьогодні в будь-якому кінотеатрі попкорну, банальну лінь, щоб приготувати собі здоровий сніданок, обід або вечерю – і ось вона картина сьогоднішньої молоді: ожиріння!

Змусити задуматися про свою фігуру можуть деколи поразки на любовному фронті. Але тоді молоді дівчата кидаються худнути так само фанатично, як повніли, без урахування користі чи шкоди дієт для здоров’я, не розібравшись у причинах зайвої ваги – аби сподобатися протилежній статі!

Ось потім і починаються непритомність, захворювання шлунково-кишкового тракту, і такий лютий ворог, як анорексія! Дівчата переводять себе голодом, боячись поправитися навіть на 1 кілограм, зіставляють свій образ за образами розтиражованих худосочних моделей на сторінках ЗМІ, а тим самим піддають своє фізичне і психічне здоров’я, а часом і життя величезному ризику!

Відразу хочу сказати, що дієта для молодих дівчат призводить часом до того, що сьогодні анорексія займає перше місце по числу смертей серед психічних захворювань, і якщо ви помітили у себе страшне почуття провини при вживанні їжі, якщо ви втрачаєте сон і перебуваєте в депресії через свою “повноти”, якщо схуднення для вас-нав’язлива ідея -, то Дієта для молодих дівчат для вас строго протипоказана! Негайно зверніться до лікаря!

Дієта для молодих дівчат – як же правильно худнути молодим?

Якщо ще 20 років тому, багато хто з нас переписували в зошит рецепти дієт у подруг і знайомих, то сьогодні ЗМІ та інтернет так розтиражували величезна безліч дієт, що, здавалося б, бери і худни! Але дуже часто виходить, що схуднути молодим жінкам без шкоди для здоров’я не вдається, як вони не стараються.

Найпоширеніша помилка, яку допускають молоді-рахувати калорії. не враховуючи якість з’їденої їжі. Крім того, потрібно враховувати, що у всіх різний обмін речовин, різний спосіб життя, різні навантаження фізичного і емоційного плану.

Правило і рекомендація повинна бути одна: чим більше калорій витрачається вами протягом дня, чим більш активний спосіб життя ви ведете, тим більше калорій має надходити у ваш організм з їжею.

В день молодій жінці у віці до 20 років дієтологи рекомендують споживати:

    90 гр білків (з них 50г білка повинно бути рослинного походження), 110гр жирів 412 гр вуглеводів.

Якщо надмірна вага вже присутня, то норми потрібно зменшувати, але зменшувати пропорційно!

Якщо, бажаючи схуднути, ви зменшуєте кількість білка, компенсуючи його збільшенням кількості вуглеводів, то вага не знижуватиметься, а така якість їжі стрімко переходитиме в зайві кілограми.

Друга помилка молодих – різке обмеження раціону (до 800-1200 калорій на добу). Якщо ви ніколи не сиділи на таких обмежувальних дієтах, то ви дуже ризикуєте зламати свій обмін речовин і назавжди будете приречені недоїдати!

Існує величезна кількість монодиет. Наприклад:

Всі вони спочатку дають реально відчутний результат! Але потім злізти з такою монодієти буває дуже складно І організм на таке ставлення до себе реагує як на стрес і починає перебудовувати обмін речовин відповідно до цієї критичної ситуацією. І потім кожна булочка або цукерочка відкладається нашим організмом у вигляді жирових відкладень на талії та животі. Може бути дієта для молодих дівчат, як і дієта молодої мами, і не потрібна, а потрібно просто замінити монодієти розвантажувальними днями?

Третя помилка – неправильне поєднання продуктів! Ми забуваємо, а часом просто не знаємо, що нашому шлунку, а потім і кишечнику легше перетравлювати певні поєднання продуктів, відповідно швидше буде і обмін речовин. Адже хороша дієта для молодих – це не просто кількість і якість продуктів, але і їх сполучуваність!

Роблять вплив на вагу молодих і гормони. але про це, як і про шкоду або користь монодиет, ми поговоримо в наступній статті. Якщо ви не хочете пропустити її, підпишіться на оновлення сайту.

А “Живи легко!” бажає вам здоров’я і терпіння у вивченні та подоланні себе!

Сайт оновлюється щодня. Підпишись і отримуй нові статті на пошту:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00651 sec