Дієта для ледачих на воді. Відгуки

Дієта для ледачих на воді. Відгуки. Дієта для ледачих Рецепт дієти для ледачих на воді

Тип дієти – низькокалорійна

Спад ваги – 2-4 кг на тиждень

Термін застосування – не обмежений

Не завжди, для того, що б схуднути потрібно багато трудиться. Існують

такі дієті, які не вимагають від людини надмірних зусиль, але все ж дозволяють схуднути. До таких дієт можна сміливо віднести дієту для ледачих, або як її ще називають – ледачу дієту. Вона не передбачає значних обмежень у харчуванні, однак, при правильному застосуванні дозволяє скинути зайві кілограми.

Крім все го це дуже хитра дієта – зовсім непомітно без жодної напруги, але вона змусить вас відмовитися від постійних перекусів і привчить до правильного режиму для. Але все по порядку.

На перший погляд дієта дуже проста і для її дотримання вам доведеться дотримуватися всього лише кілька простих правил.

Правила дієти для ледачих

Перше правило: за 30 хвилин до кожного прийому їжі ви повинні обов’язково випити 2 склянки води / в крайньому випадку – 1 стакан води /. Це повинна бути саме вода, а не чай, або сік, або кави. Тільки чиста питна вода. Дуже важливо розуміти, що будь-який перекус: цукерочка, яблучко, тістечко, навіть порожній чай або кава, вважається прийомом їжі і перед ним теж за 30 хвилин потрібно пити воду.

Друге правило: не можна пити воду під час їжі.

Третє правило: не можна пити і є 2 години після їжі.

Ось, власне, і всі правила дієти. Здавалося б, що все це дуже просто, але на практиці такі прості прийоми дозволяють скидати від 3 до 4 кг на тиждень без особливих труднощів.

Відбувається це завдяки наступних причин:

перше: випиваючи воду за 20 – 30 хвилин до їжі, ви наповнюєте шлунок і, тим самим, знижуєте відчуття голоду. А це означає, що в кожний прийом їжі ви без особливих зусиль зможете обмежити кількість калорій.

-друге: вам доведеться позбутися зайвих перекусів. Як показує практика, саме часті перекуси, а не основні прийоми їжі / сніданок, обід, вечеря / сприяють появі зайвої ваги. Під час перекусів ми використовуємо саму висококалорійну і рафіновану їжу: чай, кава з цукром, соки, напої, цукерки, печиво, тістечка, бутерброди, солодкі фрукти. Крім того, кількість перекусів у деяких людей може бути дуже значним. Правило – пити за 30 хвилин до їжі, і нічого не їсти і не пити 2 години після, змусить вас або відмовитися від перекусів або зменшити їх кількість, оскільки ви просто не будете встигати цього робити.

третє: регулярний прийом достатньої кількості рідини перед їжею значно прискорює обмін речовин. А це означає, що жири просто будуть посилено спалюватися на тлі загального зниження калорійності їжі. Крім цього, випиваючи 2 склянки води перед кожним прийомом їжі ви повністю заповните добову потребу води в організмі. Адже дуже часто ми плутаємо спрагу, з почуттям голоду.

Ось така проста, але в той же час хитра і ефективна дієта.

Відгуки. Дієта для лінивих може виявитися дуже ефективною, як для схуднення, так і для поліпшення здоров’я. У більшості людей щоденна відбув ваги становить 2-3 кг, а в деяких випадках і більше. Дієту можна використовувати і після того, як ви досягнете потрібного вагу. Крім того вона може стати вашою постійною системою живлення на довгі роки.

З обережністю застосовувати при важких хронічних захворюваннях серця і нирок.

© Ніка Сестринська – спеціально для сайту dieta-da. ru

  • дієта на воді
  • дієта для лінивих відгуки
  • дієта на воді відгуки
  • дієта для лінивих
  • чи ефективна дієта для лінивих
  • швидке похудання для лінивих
  • дієти для лінивих
  • як похудать діета для лінивих
  • дієта для лінивих на воді відгуки
  • Як швидко схуднути лінивим людям

Comments are closed!

_0.31MB/0.01035 sec