Дієта для ледачих 2 склянки води

Дієта для ледачих 2 склянки води Дієта для ледачих 2 склянки води

автор Фрекенбок в Ср 10 серпня 2011, 11:38

Шукала по сайту, не знайшла, так що якщо повторюся прошу вибачення.

За інету гуляє таку назву дієти, хоча мені здається що це скоріше не дієта,

а Сісіеми пітанія. В 1994 році я дуже добре схудла на цьому методі, а потім змінила роботу і перестала прідержіваться. Новес довго не возвращался. Ітак..

Суть «Дієти для ледачих» надзвичайно проста. Перед кожним прийомом їжі Ви повинні випивати 2 склянки чистої води. Рівне 2, ніяк не менше. І через 15-20 хвилин можете спокійно приступати до трапези. Далі діє наступне правило – в процесі їжі і протягом 2-ух годин після неї Вам строго заборонено пити будь-яку рідину. Отже, винесемо звідси 2 основних постулати:

Випивати 2 склянки чистої води за 15-20 хвилин до початку трапези! (я випивала один стакан)

Чи не пити в процесі їжі і протягом 2-ух годин після її закінчення! (не пила тільки годину)

Коли пройдуть два положеннях години, Ви сміливо можете випити кухоль улюбленого чаю або кави. Але при цьому без перекусів начебто тістечок і булочок. Адже в цьому випадку Ви їсте, а хіба Ви випили 2 склянки чистої води перш, ніж відкусити шматочок від тістечка або плюшки? Ні? Тоді доведеться відкласти солодощі в сторону, адже Ви не виконали основне правило «Дієти для ледачих».

Щоб Вам було простіше дотримуватися її, опишемо просту схему раціону харчування на добу:

Сніданок. Випиваємо 2 склянки води. Снідаємо тим, що нашій душі завгодно. При цьому їжу ми не запиваємо, і не п’ємо протягом 2-ух годин після.

Обід. Випиваємо 2 склянки води. Обідаємо, обмежень на меню обіду немає. При цьому їжу ми не запиваємо, і пообідавши, не п’ємо протягом 2-ух годин.

Вечеря. Випиваємо 1 склянку води. Якщо хочете, то випийте 2. Вечеряємо без гастрономічних обмежень. Чи не запиваємо їжу і не п’ємо протягом 2-ух годин після.

ПРИМІТКА: Якщо раптом Ви вирішили перекусити (полуденок, наприклад), то не забудьте, що перед їжею треба випити 2 склянки води. Але, якщо кількість їжі невелике (печиво, булка або бутерброд), то можна випити тільки 1 стакан.

Слід визнати, що дана дієта творить чудеса з вагою своїх шанувальників. Дотримання такої системи живлення дозволяє її прихильникові позбутися 8-12 кг за 2 тижні.

Хочу додати що перший час після їжі не пити було важко і я полоскала рот водой. Через пару днів прівикла. Гораздо менше їжі можна з’їсти, адже вже вода в желудке. С неділі я почала знову так харчуватися

  • чи можна випити перед їжею

Comments are closed!

_0.31MB/0.00404 sec