Дієта для ласунів – відео урок онлайн

Дієта для ласунів – відео урок онлайн Дієта для ласунів

8-11-2013, 00:50 345 Автор: Адмін

Сьогодні ми з вами обговоримо дуже болючу тему, це дієти для ласунів. Я не дієтолог, я ласунка яка користується дієтами, які ми сьогодні будемо обговорювати. На ваш вибір

буде представлена??величезна кількість дієт, так само ми обговоримо психологію ласунів. Спробуємо зрозуміти в чому наша особливість і чим ми відрізняємося від простих смертних. Крім того, ми намагаємося вирішити для себе яким чином можна допомогти собі дотримуватися ту чи іншу дієту.

Найважче на дієтах сидиться ласунам. Тим, хто дня не може прожити, щоб не поласувати тістечком, печивом, шоколадкою та іншими смаколиками. І раптом відмовитися від усього цього і перейти на овочі та фрукти? Думаю що мало у кого з ласунів дістане сміливості і сили волі на такий вчинок. Власне, для тих хто не мислить свого існування без солодкого і була винайдена дієта ласунів.

Дієта ця відрізняється тим, що її тривалість вибирає сам худне. Можна сидіти на ній тиждень. Можна прожити один день, харчуючись по запропонованому в ній раціону, а потім перейти на інші продукти, і повернутися до дієти ласунів через тиждень, або п’ять днів, або два дні. Є можливість чергувати кілька днів цієї дієти з днями іншого меню.

Крім того, дієта ласунів вельми універсальна. За день її дотримання втрачається приблизно пів кіло, так що вона підійде і тим, кому треба скинути кілограм-другий перед святами, і тим чиї проблеми із зайвою вагою досягають обсягу десятка кілограм а то й більше. Основні складові дієти ласунів повертають нас у ті часи, коли солодощами, доступними людям, були в основному сухофрукти: інжир, родзинки, курага…

Інжир дуже солодкий фрукт, точно так само як і фініки, які не даремно на Сході порівнювали за смаком з медом. Ці два фрукта в сушеному вигляді і є необхідна складова дієти ласунів. Сушеного інжиру і фініків можна з’їдати в день по 100 грам або ж вибрати один з цих сухофруктів, а також необхідно випивати від півтора до двох літрів кефіру. Крім того, потрібно споживати один кілограм звичайних фруктів, будь-яких, і пів кіло свіжих овочів, також будь-якого роду. Пити крім води можна зелений чай з лимоном, випиваючи по 6-7 чашок за добу.

Дієта для ласунів (відео онлайн)

Comments are closed!

_0.31MB/0.00656 sec