Дієта для ласунів | passion. ru

Дієта для ласунів | passion. ru

Солодощі – одне із самих калорійних страв і найпривабливіших для більшості тих, що худнуть. Часто тяга до солодкого обумовлена??нестачею потрібних організму речовин або ж емоційно-психологічними проблемами, недарма її часто порівнюють з наркоманією.

Тому найважче дотримуватися дієти або просто здорове харчування саме ласунам. На цей випадок є спеціальні раціони, що дозволяють або відвикнути від солодощів, або замінити їх іншими, більш корисними продуктами.

Перший варіант дієти

Ця дієта розроблена амеріанскімі дієтологами Рейчел і Річардом Хеллер. Тривалість – 1 тиждень і довше. При правильному дотриманні меню відбувається поступове зменшення тяги до вуглеводів, у тому числі і до солодкого. Протягом дня має бути три або чотири повноцінних прийому їжі. Все, крім останнього, повинні бути засновані на вживанні їжі, багатої білком: м’ясо, риба. молочні продукти, некрохмалисті овочі . Загальний вміст вуглеводів під час сніданку, другого сніданку, обіду не повинна перевищувати 4 г .

На вечерю ви можете дозволити собі все, що ви любите: солодкі фрукти, випічку, картоплю, макарони, вино . пиво. Тільки одна умова – все це можна їсти тільки протягом години.

Досить дивно, чи не так? Як же має працювати ця дієта?

Насамперед відзначимо, що солодощі і борошняні вироби відносяться до простих або “швидким” вуглеводам, тобто до тих, які негайно всмоктуються в кров і різко підвищують рівень глюкози в ній. Інсулін – гормон, що виробляється підшлунковою залозою, транспортує глюкозу по всьому організму. Він виробляється неодноразово: на початку трапези і після її закінчення. Причому основна кількість надходить у кров вдруге і воно визначає викид на початку наступного прийому їжі.

Якщо ви поснідали чимось дуже солодким, то викид інсуліну буде значним. Спочатку ви відчуєте прилив енергії, однак глюкоза швидко засвоїться і настане голод. Під час другого сніданку виділиться більше інсуліну, який ще швидше впорається з отриманою глюкозою і так далі. В результаті ви отримуєте ланцюгову реакцію і, незважаючи на високу калорійність їжі, відчуваєте голод і потреба з’їсти що-небудь ще. Дана дієта регулює викид інсуліну, налаштовуючи організм таким чином, щоб він виділявся в мінімальній кількості. Тому наприкінці дня людина не повинна зазнавати надмірного голоду і зможе розумно поставитися до вечері.

Ще одне суворе правило – ніяких перекусів, що містять вуглеводи. Дозволяються мінеральна вода, пара ложок сиру або кавова чашка кефіру. Після такої дієти ви повірите, що зможете побороти тягу до солодкого .

Comments are closed!