Дієта для імунітету – меню, відгуки

Дієта для імунітету – меню, відгуки Дієта для імунітету

Дієта для імунітету допомагає підтримувати і зміцнювати здатність організму захищатися, а разом з тим дана методика дозволяє внести невеликі коректування в свою вагу. Рекомендації цієї методики допоможуть людині попереджати появу різних хвороб, тому з ними варто бути знайомим

кожному.

Раціон дієти для підвищення імунітету

Дієта для імунітету у своєму раціоні обов’язково повинна містити повноцінні білки, так як вони містять незамінні для організму амінокислоти, які беруть участь у виробленні імуноглобуліну, що представляє собою речовина, що підтримує опірність організму до різних агресивних факторів. На думку вчених, щоденне вживання 100 грам білків тваринного або рослинного походження буде достатньо для того, щоб зміцнити імунітет. Раціон варто складати в першу чергу з риби, морепродуктів, сої, бобових культур, грибів, молочних продуктів, м’яса та яєць.

Дуже важливо також споживати ліпіди (жири), оскільки саме вони служать основою для таких клітин імунної системи як макрофаги і лімфоцити. Важливо споживати не тільки тваринні жири, але і рослинні масла, такі як оливкова, лляна, соняшникова, гарбузове та соєве. Корисні жири можна також отримувати з кунжуту, насіння і горіхів. Споживати жири необхідно до 25-30 грам щодня.

Вуглеводи повинні бути присутніми в раціоні дієти для імунітету в ролі енергетичного підживлення організму. Їх варто отримувати з каш, пророслих зерен, сухофруктів і хліба висівкового або житнього. Питний режим також має велике значення. У ньому мають бути присутні відвар на основі шипшини, свіжі соки і вода мінеральна або просто чиста. Про мінералах і вітамінах забувати не варто, тому потрібно їсти більше рослинної їжі.

Основні рекомендації дієти для імунітету

Дієта для імунітету карає відмовитися від голодування, оскільки нічого доброго від незбалансованого неповноцінного раціону чекати не варто. Дуже важливо стежити за режимом харчування, який має складатися з 5-6 трапез, що проходять щодня в один час, і закінчуються до 19:00. Не можна їсти торти, шоколад, цукерки, тістечка та інші подібні смаколики. Також забороняються соління, напівфабрикати, ковбаси, консерви та копченості.

Дієта для імунітету не має чіткого строго меню, тому його потрібно скласти самостійно, спираючись на знання свого організму і встановлені рекомендації.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00539 sec