Дієта для годуючих мам – Дієти – Харчуйтеся правильно

Дієта для годуючих мам – Дієти – Харчуйтеся правильно Дієта для годуючих мам

Скільки калорій в день повинна споживати годує мама?

Під час годування грудьми ваше харчування носить таку ж важливу роль, як і під час вагітності. З деякою різницею: якщо під час вагітності ви повинні були їсти на 300 калорій в день більше,

то під час годування грудьми ця цифра виростає до 500 калорій (якщо у вас двійня, то по 500 калорій на дитину, тобто 1000 на двох ). І це якщо ви ведете малорухливий спосіб життя. Для більш активних мам ця цифра виростає до 700 – 1000 калорій в день на дитину, тобто якщо для вашої ваги, віку і т. д. ви можете їсти 2000 калорій, то коли ви годуєте грудьми – 2500-3000 калорій.

Як впливає на дитину їжа, яку їсть мама?

Грудне молоко натурально складається з того, що ви їсте. Усі корисні елементи надходять в молоко із з’їдених вами продуктів. По-цьому якщо ви перейдете на низькокалорійну дієту – ви будете отримувати недостатня кількість корисних речовин, а отже і ваша дитина.

Ще приклад: відмічено, що якщо мама їсть часник, дитини можуть мучити гази, від зелених овочів можуть бути коліки, шоколад може призвести до безпричинного плачу, а молоко – до зайвої дратівливості дитини.

Чи може дитина, що перебуває на грудному вигодовуванні, мати проблеми із зайвою вагою?

Під час годування молоко змінюється. Молоко, яке потрапляє першим дитині в рот – рідке і водянисте, складається здебільшого з білків і вуглеводів. Чим довше дитина їсть, тим молоко стає все густішим і густішим, так як кількість жиру в ньому учетверяется. Цей ефект контролює апетит дитини – йому стає все важче і важче смоктати. У перші півтора року життя дитини його жирові клітини продовжують ділитися (розмножуватися) і від того скільки жирових клітин утворюється в цей перод залежить схильність дитини до повноти в майбутньому. Чим більше жирного ви їсте, тим жирніше молоко, тим більше жиру споживає дитина, тим більше жирових клітин у нього утворюється. Тобто кількість жирових клітин у вашої дитини в майбутньому закладається під час вагітності і в перші півтора року життя, тобто ваші проблеми з вагою були закладені вашими матерями. Кількість жирових клітин визначає яка кількість їжі ви можете з’їсти до того як почнете товстіти.

Чи можна займатися спортом і годувати грудьми?

Деякі жінки вважають, що заняття спортом можуть призвести до втрати молока, це не так. Головне не забувайте пити побільше води. Молоко може бути дещо іншим на смак (навіть кислим) відразу після зарядки, якщо вашій дитині це не подобається годуєте його до зарядки або через півгодини після.

З книги Birgitta Gallo” s “Expecting Fitness”

Comments are closed!

_0.31MB/0.02081 sec