Дієта для гімнасток | Їжа в Омську | РІА «ОмскІнформ»

Дієта для гімнасток | Їжа в Омську | РІА «ОмскІнформ» Дієта для гімнасток

Пропонований раціон підійде для всіх дівчат, які ведуть активний спосіб життя

У кожному виді спорту є свої обмеження. У художній гімнастиці, в першу чергу, цінується краса і грація, тому зовсім худих

– до синяви – спортсменок вже немає. Але певного меню і режиму харчування дотримуватися потрібно: сир, фрукти, овочі, м’ясо, риба, йогурти. Треба відмовитися від картоплі, макаронів, деяких каш. У всіх є проблема зайвої ваги, але найважливіше сказати собі: зараз доведеться трохи потерпіти. Це, правда, потім все відновиться. Навіть смаженою картоплею, яка калорійна і, звичайно, не корисна, можна буде побалуватися. Але поки – або ти красива і струнка, або тобі не місце в спорті.

Загальна рада: не їсти після шостої вечора, і зменшити кількість їжі. Їсти можна все, але без фанатизму.

Слід пам’ятати, що будь-яке жирне м’ясо знаходиться під забороною для вживання в ранковий час. Також необхідно строго обмежити вживання яєць, можна не більше 1 шт за ранковий прийом їжі. Сніданок повинен обов’язково включати «напій бадьорості» з води, соку лимона і меду, зате від великої кількості води краще відмовитися.

Сніданок Варіант 1

? склянки вівсяної каші доповнити горіхами і невеликою кількістю меду, з’їсти бутерброд з маслом і сиром, дозволений солодкий чай.

Варіант 2

? склянки вівсяної каші на воді без масла, 1 варене яйце, шматочок червоної риби (бажано несоленой) з маслом і хлібом, солодкий чай і 1 печиво.

Варіант 3

Варена риба, овочевий салат з сиром, солодкий чай з шматочком хліба і медом.

Якщо вівсяна каша не підходить, її можна замінити рисової. Через 3-4 години після сніданку бажано влаштувати невеликий перекус, який складатиметься з несолодкого йогурту, фруктів, гіркого шоколаду.

Обід Варіант 1

50 г овочевого салату, який заправлений соком лимона або оливковою олією, 150 г відвареного м’яса, 100 г перлового супу, чай або вода з лимоном.

Варіант 2

180 г гречаної каші з м’ясною підливою, 1 помідор, несолодкий компот з натуральних ягід, шматочок лимона.

Варіант 3

100 г щей, приготована на пару котлета і кольорова капуста, компот, лимон.

Будь-яке меню гімнасток обов’язково буде включати в себе лимон, його можна скасувати тільки в разі наявності алергії на цей цитрус.

Вечеря

На вечерю харчування спортсмена, меню якого складається відразу на кілька діб, передбачає вживання не надто «важких» продуктів і мінімальна кількість жирів.

Comments are closed!