Дієта для фігури «яблуко»

Дієта для фігури «яблуко» Дієта для фігури «яблуко»

Основними характерними рисами жіночої фігури по типу «яблуко» є тонкі ноги і руки, великі груди, значно випирає животик. У дівчат, що мають такий тип фігури, відбувається накопичення зайвого жиру переважно на животі і боках. Надалі, можливо, збільшиться

груди або з’явиться друге підборіддя, а ніжки так і залишатимуться худими, а сідниці – плоскими.

Але навіть при такому типі фігури, приклавши максимум старань, можливо зробити свою фігуру стрункою і дуже привабливою. Тип фігури «яблуко», дієта для якого наводиться нижче, передбачає вживання великої кількості клітковини, що сприяє очищенню організму. Ні в якому разі не варто різко обмежувати кількість калорій, так як це може порушити процес обміну речовин. При цьому внутрішня жировий прошарок влаштується ще міцніше – адже організм її розцінить як запасний ресурс, який необхідно зберегти до моменту настання періоду голодування.

Як би в компенсацію цього, «яблучка» можуть без проблем знизити кількість уживаних жирів. Їх організму цілком достатньо жирів, що містяться в маложирних молочних продуктах, в рослинній олії і жирних сортах риби.

Спортивним «яблучках» рекомендується вдатися до білково-вуглеводному чергуванню. При цьому кількість білків і вуглеводів краще розраховувати не з фактичного вашої ваги, а з бажаного. Найбільш ефективний п’ятиденний цикл.

Суть чергування в тому, що перші три дні є білковими – необхідно споживання трьох-чотирьох грамів протеїну на один кілограм ваги і грам вуглеводів.

Четвертий день – день вуглеводної завантаження, – необхідно споживання п’яти-шести грамів вуглеводів на один кілограм ваги і один грам протеїну. Наступний день є збалансованим – два грами і протеїнів, і вуглеводів.

Дієта для фігури «яблуко» рекомендує уникати простих вуглеводів, особливо у вигляді сахарози і фруктози. На час дієти необхідно відмовитися від вживання всіх фруктів, за винятком зелених яблук, грейпфрутів, а також лимонів. Дієта Малишевої розглядає це питання докладніше.

Під час дієти намагайтеся робити упор на вживанні знежиреного сиру, курячих грудок, нежирної риби як джерел білка. Корисні також кефір і йогурт, якщо не провокують виникнення у вас набряків.

З продуктів, багатими вуглеводами, найбільшу користь принесуть висівки, що не підсолені каші з натуральних круп на воді, не підсолені і не підсолоджені цільно-зернові хлібці. Корисно і вживання капусти броколі, зеленого салату, помідор, огірків, стручкової зеленої квасолі. Продукти краще не підсолювати, а салати заправляти кефіром або йогуртом.

Іноді слід влаштовувати фруктово-овочеві розвантажувальні дні.

Comments are closed!